Sistem Haberleri

sistem haberleri ve güncel sistem gelişmeleri, sistem ile ilgili tüm video, sistem fotoğrafları ve sistem haberleri Milli İrade Gazetesi sitemizde


ESKİŞEHİR

Maske kullanımı zorunluluktan çıktı, işletmelerdeki havalandırma sistemlerinin nasıl olması gerektiği merak konusu oldu.

ESKİŞEHİR

Apartman girişlerindeki parolalı sistemler güvenlik açısından emniyet sağlasa da, yaşlı insanların parolayı unutma ihtimali zorluk çıkarabiliyor.

ESKİŞEHİR

AÜ Açıköğretim Sistemi, açık ve uzaktan öğrenme alanında dünyada söz sahibi olan Asya Açık Üniversiteler Birliği üyeliğine kabul edildi.

Güneş enerjisi, hem tasarruflu hem de çevre dostu olması nedeniyle son zamanlarda vatandaşların en çok tercih ettiği sistem olarak ön...

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü Ankara-Sivrihisar karayoluna konumlandırılan hız tespit sistemleri aktif edildiğini açıkladı.

ESKİŞEHİR

Çevre Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı Yurtman, “Biz dernek olarak destekliyor ve en kısa zamanda resmiyet kazanmasını bekliyoruz” dedi.

 Tepebaşı Belediyesi sürdürülebilir atık yönetim sistemi kapsamındaki çalışmalarına başarılı şekilde devam ediyor.

1 milyon 150 bin öğrencinin katılması beklenen sınavlar, Türkiye’de 81 il, 29 ilçe ve KKTC’de Lefkoşa olmak üzere 111 merkezde...