22 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba.Yarın gerçekleşecek Dolunaya ilerleyen Ay günü Akrep burcunun evinde geçiriyor.Sezgisel ve zeki olabileceğimiz enerjiler veriyor. Plan ve hedeflerimize çok kolay odaklanabiliriz. Gün boyunca dönüşüm ve gelişme sağlayacağımız fırsatlar elde etme koşulları ortaya çıkabilir.İş ve sosyal hayatımızda ilerlemek istediğimiz noktaya ulaşabilecek, potansiyel gücü ve inancı kendimizde bulabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn trinesi etkili oluyor.Uzun vadeli bir projeler üzerinde çalışmak ve bilgi edinmek için bu geçişten faydalanabiliriz. Ayrıca yaşam koşullarımızı iyileştirmenin pratik yollarını keşfedebilir, kariyer ve aile bölgemiz ile alakalı konularda planlar geliştirebiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Uranüs karşıtlığı etkili oluyor. Bu enerjiyikendimizi daha rahat hissedilecek, sevdiğimiz ve keyif veren uğraşlarımıza enerjimizi harcayarak, olumlu bir ruh hali yaratabiliriz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Güneş-Plüton trinesi etkinleşiyor. Yenilenme, başarı ve büyüme getiren bir geçiştir. Hedeflerinize ulaşmak, hayatınızda değişiklik yapmak için her zamankinden daha kararlı ve öz güvenli olabilirsiniz. İş, kariyer, aşk, finans gibi hayatınızın her alanında, zor olanı başarma istediğiniz ile strateji geliştirip amacınıza ulaşabilirsiniz. Etkili ve güçlü pozisyonda olan kişilerle olumlu, ilişkiler geliştirebilirsiniz. Bu sayesinde onların yardımlarını görebilirsiniz.

Bağımlı olduğunuz ve bırakmak istediğiniz herhangi bir alışkanlığınız ve yaşam enerjinizi tüketen, sizi aşağıya çeken insanları değişim dönüşüm enerjisiyle geride bırakabilirsiniz. Bu sayede hayatınızı kolaylaştıracak ve onlara ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.