16 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Saat 00.33 de Başak burcunun evine giriş yapıyor Ayın Başak burcuna girişiyle Aslan burcunun eğlenceli, keyifli enerjisinin yerine daha ciddi ve somut konulara dikkatimizi yönlendiriyoruz. Yaklaşık iki gün boyunca, çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğinde olabiliriz. Dolayısıyla, uğraşlarımız, üzerinde çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Ayrıca sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek almak için de yaklaşık iki buçuk gün boyunca bu enerjiden faydalanabiliriz.

 Gün boyunca Ay hiçbir gezegenle ana açı gerçekleştirmeden ilerleyecek. Ve bizlerde Başak doğasıyla iş ve meşguliyetlerimize daha fazla motive olmaya çalışabiliriz. Her şeyi doğru yapmak adına planlarımızı yeniden organize edip yeniden üstünden geçebiliriz. Sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir. Başkalarının programlarına, planlarına ve ihtiyaçlarına yardımcı olabilir, zihninizi meşgul edecek şeylerle ilgilenebiliriz.

Ay, Başak burcun geçişi boyunca bazı fikirlerimiz uzun vadeli bir proje başlatabilir veya bizi önemli bir yeni yöne yönlendirebilir.

Sevgili dostlar Ay gün boyu hiçbir etkileşim içinde olmayacağından Bizlerde Başak burcunun enerjisi ile işlerimizi yoluna sokmaya çalışacağız. Bu vesileyle sizlere Mayıs ayın için vereceğim kısacık bir öneriden bahsetmek istiyorum.

Önümüzdeki günlerde olaylar tamamen öngörülemeyen şekillerde gelişebilir. Dolayısıyla daha ileri adımlar atacak bilgi, birikim ve güce sahip olmayabilirsiniz. Riskli faaliyet ve yatırımları reddetmek, gelen teklifleri dikkatlice değerlendirmek ve nihai sonuçlara varmak için acele etmemek önemlidir. Yavaşlamak ve olup biteni gözlemlemek hatalardan ve krizlerden kaçınmanıza yardımcı olacaktır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.