13 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Pazartesi gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Yengeç burucunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Günün ilk yarısı sakinlik veren enerjiler getiriyor.

Ay günün ilk yarısı Merkür ile uyumsuz, Jüpiter ve Neptün ile uyumlu görünüm oluşturuyor. Bu çok olumlu geçiş aynı zamanda yaratıcı ilhamı da artıracak olması işlerimizde istediğimiz ilerlemeleri sağlayabiliriz.

Ay 12.13-13.36 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor.İş ve uğraşlarımızda yaratıcı yönümüzü ortaya çıkarabilir, planlarımızda başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton karşıtlığı etkili oluyor. Duygularımız o kadar yoğunlaşabilir ki artık tepkilerimizi ve davranışlarımızı kontrol edemez olabiliriz. Dolayısıyla olayların sonuçlarını düşünmeden hareket etmemeye özen göstermeliyiz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Satürn olumlu bağlantı kuracak olmasıdır. Kişisel ilişkilerde sorumluluk, görev duygusu, niyetlerin ciddiyeti vardır, ancak yeterli kıvılcım ve eğlence yoktur. Zira bu transitte iş yapmak tercih edilir. İş iletişiminlerinde uyumluluk, incelik, doğruluk ve nezaket hakim olacaktır sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Güneş'in Uranüs kavuşumu etkili oluyor. Bu dönem Olaylar beklenmedik bir karaktere bürünebilir. Bir yandan bu bir değişim zamanıdır. Öte yandan çalkantıların, stresin, tedirginliğin, planların bozulduğu bir dönemdir. Özgürlüğünüzü ve bağımsızlığınızı savunma arzusunu artıracaktır. Yollarda ve uçak yolculuklarında riskler artabilir, ekipmanlar arızalanabilir, elektrikten zarar görme tehlikeleri söz konusu olabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.