10 Mayıs 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay günü İkizler burcunun evinde geçiriyor. Güne hareketli ve yön değiştiren enerjiler veriyor. Duygularımız ve ruh hallerimizin hızlı ve kolay değişeceğinden, davranışlarımızda daha esnek yaklaşımlar sergileyebiliriz. Çalışmalarımız veya uğraşlarımıza bir anda her şeyi yapma isteğiyle motive olacağız.

İletişim gereken işlerimiz, entelektüel çalışmalarımız ve eğitim meselelerimize daha fazla zaman harcamak zorunda kalabiliriz ancak hem konuşarak hem de yazışarak pek çok işimizi kolaylıkla halledebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla Gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron atmışlığı etkili oluyor. Bir kavuşum, iyileşme ve yaralardan ve yüklerden kurtulmak için değerlendirilebilir sevgili dostlar. Sevdiklerimizin duygularına karşılık vermeye kendimizi hazır hissedebiliriz. Onlara gerek konuşmalarımızla gerek davranışlarımızla cesaretlendirebiliriz. Veya hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor. Sezgisel anlayışımız ve gerçek ilgimizle insanları rahatlatabilir keyifli bir gece getirebiliriz. Ayrıca ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir, niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.