6 Şubat 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Yay burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Neptün ile uyumsuz bakış açısı oluşturduktan hemen sonra saat 08.05 de boşluğa giriyor ve günün ilk yarısı boşlukta ilerliyor.

Günün ikinci yarısına olan zaman boyunca Ay’ın boşluk etkisi altında olacağız. Bu belirsizlik içeren zaman içinde plansız programsız kafamıza göre hareket etmemeliyiz. Zira önemli işlerimiz, randevularımız ve alınacak kararlarda istediğimiz ve beklediğimiz sonucu alamayız. Bazen kontrolümüz dışında olaylar gelişebilir fikrimizi ve şartlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Zamanımızın ve emeğimizin boşa gitmemesi ve cesaret kırıcı deneyimler yaşamamak için akışta kalıp, her işimizi belirli bir sıraya koyup planlayarak ve bu plana uygun şekilde hareket ederek verimli olamaya çalışmak en güzeli olacak.

Ay’ın boşluk etkisi, başlangıçlar için elverişli olmadığından yarım kalan işlerimizi toparlamak için değerlendirebiliriz. Zamanımız varsa sevdiklerimizle bir araya gelebiliriz yada dini ve manevi görevlerimizi yerine getireceğimiz çalışmalar da yapabiliriz.

Ay saat 15.09 de Oğlak burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki buçuk gün materyalistik ve muhafazakâr bir ruh halinde olabiliriz. Görev ve sorumluluklarımız dâhilinde hareket ederek, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli başarılara odaklanabiliriz.

Enerji ve zamanımızı boşa harcamak istemeyecek, kendimiz için önemli olan herhangi bir şey üzerinde üretken olmaya da çalışabiliriz. Sosyal açıdan iç karartıcı bir gün olsa da iş, kariyer alanlarında çok daha verimli olabileceğimiz bir geçiştir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.