5 Şubat 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yay burcunda ilerliyor. Strateji ve planlarımızın geliştirilmesi ve ikna gücümüzün kullanılmasını teşvik ediyor. Zeki gözlemler yapmak, sorunları çözmek ve sonuç almak için değerlendirebileceğimiz bir gün. Bizim için önemli olan projelere odaklanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Bu enerji geçişi, bir işin veya bir projenin ilerlemesini teşvik ediyor. Hedeflerimizi gözden geçirmek, nelerin iyileştirilebileceğini görmek, üzerinde çalışması ve konuşulması için bu zaman dilimini değerlendirebiliriz

Doğal becerilerimizi vurgulayabileceğimiz yaratıcı projelere enerji katmak için de bu enerjiyi kullanabiliriz.

Sevdiklerimiz ile olan ilişkilerimizde coşkulu, cömert pozitifliğimiz eğlenmek ve eğlenmek ya da onları eğlendirmekten ayrı bir keyif alabiliriz.

Bu sabah Güneş-Şiron altmışlığı büyük resmi görmemize yardımcı olduğu için problem çözme becerilerini güçlendiriyor.

Günün gezegen hareketi ise Merkür-Plüton kavuşumudur.  Düşünce ve iletişimlerinize derinlik ve yoğunluk getiriyor.

İş yeriniz, yakın çevreniz ve sosyal ortamlarda ani fevri çıkışlar, sinirli ve öfkeli insanların sert davranışları ve küçük sözler büyük tartışmalara yol açabilecek durumlar söz konusu olabilir.

Aksayan ve yavaşlayan çalışmalarınızı, Uzlaşma yolunu bulup el çabukluğu ve halledebilirsiniz.

Rafa kaldırdığınız beklemede kalan proje ve atılımlarınız için etkin ve yetkili kimselerle tekrar görüşmeler ayarlayabilirsiniz. Zira ikna yeteneğiniz sayesinde başarılı geri dönüşler gerçekleştirebilirsiniz.

Bilinmeyen belirsizlikler, ilişkilerinizde rahatsızlığa sebep olabilir. Partneriniz ya da sizin gelecek endişeniz, uzlaşma tekliflerini ortaya atmanıza neden olacaktır. Toplumsal ve sosyal olaylarla ilgili radikal çıkışlar otorite ve hükümete karşı gelişecek kutuplaşmalar gösteri ve eylemler yaklaşık birkaç gün gündemi oluşturacak haberler arasında yer alabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.