26 Ocak 2024 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Aslan burcunda ilerliyor. Güne yaratıcı, cömert ve romantik enerjiler veriyor. Mütevazı olsak bile asil bir hava yaratarak parlama ve ilgi görme arzusu duyabiliriz.

Yaratıcılık gerektiren işlerimiz, cesaret isteyen girişimlerimiz için bu enerjiden faydalanabiliriz. Dostluğa olan İnancımızı yeniden canlandıran cömertlik davranışı ile kendimize yakın gördüğümüz insanları şaşırtabiliriz.

Bu arada gururumuzdan ayrılmak, kendimizi merkez yapmamak ve başkalarının da niteliklerine önem vermek günlük planlarımızı daha kolay ilerletmemize yardımcı olabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron trinesi ile etkili oluyor. Bu geçiş şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Şiron karesi devreye giriyor. Bu da gergin ve yapay iletişim olasılıklarına işaret ediyor. Sorunları çözmeye veya yeni şeyler öğrenmeye çalışırken kendi değerimizi ve yeterliliğimizi sorgulayarak eleştirilere karşı her zamankinden daha duyarlı olabiliriz.

Bu zorluklara rağmen gelişme motivasyonumuz da artabilir. Kendimizi geçici olarak sorgulama anları bizi çözüm aramaya, yeni beceriler öğrenmeye ve özgüvenimizi geliştirmeye teşvik edebilir. Şüphelerimizi aşmaya ve kişisel gelişim arayışımızda sebat etmeye çabalayabiliriz.

Bu dönemde kendimize ve başkalarına nezaket göstermek önemlidir. Herkesin şüphe ve belirsizlik zamanları yaşadığını hatırlamak, şefkat geliştirmemize ve etrafımızdakileri desteklememize yardımcı olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.