23 Ocak 2024 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Güne zevklere, ilişkilere veya geçmişteki şeylere aşırı bağlılıkların farkına varmamızı teşvik ediyor. Aileye, ilgiye, güvenliğe ve rahatlığa duyulan ihtiyaç özellikle belirginleşiyor. Yaşaya bileceğimiz bazı durumlar duygularımızı ve kalplerimizi keşfederek neyin değişmesi gerektiğini daha iyi anlayabilmemizi sağlayabilir.

Günün ilk yarsı Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. İş, finans veya kişisel ilişkilerimizi geliştirebiliriz. Zira konsantrasyonumuzun keskin ve odaklı olacağı günün ilk yarısı planlarımız ve hedeflerimizde başarılı ilerlemeler sağlayabiliriz. Finansal işlerimizin istikrara kavuşması ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek fırsatları değerlendirebilir, tecrübeli kimselerden veya aile büyüklerinden destekler alabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş Umut ve nezaketin büyümesini desteklemek için gerekli olan değişiklikleri karşımıza çıkarta bilir. Veya hayatta gördüklerimiz ve deneyimlediklerimizi göz önüne alarak önemli değişiklikler kendimiz yapabiliriz.

Ayrıca bu saatlere kaldıysa Ticari işler, finansal konular ve ortaklı işlerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Merkür karşıtlığı etkili oluyor. Entelektüel ve duygusal yanlarımızı bütünleştirmekte zorluk çekebileceğimiz bir zaman dilimi. Fikir çatışmaları, iğnelemeler, inatlaşmalar gibi dezavantajlı durumlar söz konusu olabilir. Aile bireylerimizle birlikte olduğumuz bu zaman diliminde eski defterleri, problemleri ve tartışmaları gündeme getirmemekte fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.