22 Ocak 2024 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay İkizler burcunda ilerliyor. İkizler burcundaki Ay merakımızı ve çeşitlilik arzularımızı uyandırıyor.

Azim eksik olsa bile, başkalarıyla bağlantı kurmak, ilişkiler kurmak, yeni konuları keşfetmek ve birden fazla görevi dengelemek için iyi bir gün sevgili dostlar.

Sevgili dostlar Plüton dün 21Ocak Kova burcuna giriş yaptı.
2.Eylül.2024'te Plüton tekrar Oğlak burcuna dönecek ve 19.Kasım 2024'te ise tamamen Kova burcuna geçiş yapacak.

Plüton, doğal afetlerden siyasi, ekonomik ve finansal süreçlere kadar Dünya üzerindeki tüm süreçleri kontrol eden en yüksek gezegendir. Plüton'un kişisel ya da küresel düzeydeki etkisini önlemek ya da fark etmemek mümkün değil. Duruma dahil olduktan sonra her şey geri dönülemez bir şekilde değişir. Plüton eski ve modası geçmiş senaryoları yıkar ve yenilerini doğurur.

Plüton'un Kova burcundan geçişi sırasında bizi neler bekliyor:
- yeni reformların ortaya çıkışı,
- hiyerarşik hükümetlerin reddedilmesi,
- fırsatları genişletmeyi ve toplumun kapsamlı gelişimini amaçlayan devrimci eylemler,
- diktatörlüklerin devrilmesi, yenilerin yaratılması devlet kurumları ve finansal sistemler,
- haklarının daha aktif savunulması,
- daha fazla özgürlüğe sahip olma arzusu ve fikirlerinin gerçekleştirilmesi,
- bilim, teknoloji, sanat, teknoloji, yaratıcılıkta atılımlar,
- uzay, havacılık, tıp, internet, robotik, mineraller, nanoteknoloji, nükleer enerji, bilgi teknolojisi, siyaset, ekonomi, finans, mühendislik, inşaat, ezoterizm küresel değişimlere uğrayacak ve büyük bir hızla gelişecek.

2024'te Plüton Kova burcundan yalnızca 2°'ye kadar geçecek.

-Haritanız 1-2° de Kova, Aslan, Boğa ve Akrep burcunda gezegenleri içeriyorsa o zaman Kova Plüton'un ilk etkilerini çok yakında hissedebilir ve 2024 yılı sonunda hayatınız çok değişebilir.
-Haritanızın 1-2° de İkizler ve Terazi burçlarında gezegenler varsa, o zaman daha iyiye doğru harika fırsatlar ve değişiklikler beleyebilirsiniz. Zira yeni ufuklar ve harika güncellemeler sizi bekliyor.

-Kişisel olarak sizin için hangi alanlarda değişiklik olacağını anlamak için transitinizin incelemesi gerekir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.