18 Ocak 2024 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Koç burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz.

Ay günün ilk yarısı önce Güneş hemen sonrasında Plüton ile kare görünüm oluşturuyor. Mesleki sorumluluk ve bağlılık gereken bir zamandır. Zira zorlayıcı durumlarla karşılaşabiliriz. Harekete geçmeden önce gerçeği keşfetmek ve kararlı olmamız gerekebilir. Bu geçiş herhangi bir derinlemesine araştırma için iyi bir zamandır. Sigorta, vergi ve ortak finansal konulardaki işlerimizi rahat ilerletebiliriz.

Ay saat 11.03-11.12 arası boşluğa giriyor sonrasında Boğa burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca sakin, huzurlu ve kararlı enerjiler getirecek. İhtiyaçlarımıza ve fiziksel arzularımıza odak noktamız olacak sevgili dostlar.

Maddi konularla ilgilenmek, geleceğe yönelik adımlar atmak, yaratıcı çalışmalar yapma konusunda imkânlar sağlayabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Sezgisel anlayışımızı arttıran bu enerji ile çevremizle kolay uyum sağlayacağız. İş ve özel meselelerimiz hakkında internet, telefon ya da yüz yüze bağlantılar gerçekleştirerek, sorunlarımızı çözebilir veya bilgi alışverişlerinde bulunabiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise, Merkür-Satürn atmışlık açı kalıbı etkinleşiyor. Organize olmak, detay gerektiren işlere odaklanmak ve geleceğe hazırlanabileceğiniz enerjiler getiriyor. Fikirleriniz daha gerçekçi bir temele dayanacak. Uzun süredir halledemediğiniz sorunlara nihayet çözüm bulabilirsiniz. İlişkilerinizde ciddi meselelerinizi konuşmak içinde ideal bir zamandır. Zira duygu ve düşüncelerinizde daha net ve gerçekçi olacaksınız. Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilir ve iş seyahatine çıkabilirsiniz.

Uzun vadeli yatırımlar, planlar, iş görüşmeleri, müzakereye ve gayrimenkul işlerinizi halletmek içinde bu enerjiden faydalanabilirsiniz.

İşin uzmanı olan kimselerden herhangi bir konuda danışmanlık ya da eğitim almak için de yine değerlendirebileceğiniz bir görünümdür.

Yazılarınızı paylaşacağınız ve açmayı düşündüğünüz internet sitesi ya da bloğunuzu da hayata geçirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.