17 Ocak 2024 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor.Güne enerjik, çarpıcı ve dürtüsel enerjiler veriyor. Ay günü tek bir temel açı ile geçirecek ve bizlerde Koç doğasında günlük işlerimizi ilerletmeye çalışacağız.

Yeni bir işe başlamak, kendi kişisel hedeflerimize odaklanmak, boşta kalmamak ve herhangi bir amacımızı gerçekleştirmek için gayret göstereceğiz. Kendimizi her zamankinden daha rekabetçi hissedebilir ve stresli koşullarla baş etme gücünü kendimizde bulabiliriz.

Sabırsızlık eğilimi göstereceğimizden rutin konulardan çabuk sıkılabilir, yeni bir şeyler bulmak, öncülük edeceğimiz işlere odaklanmak ve macera aramak isteği duyabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Şiron kavuşumu etkili oluyor. Bu geçişten zayıf olduğumuz, kendimizi yetersiz hissettiğimiz yönlerimize çözümler bulabilmek adına faydalanabiliriz. Ya da sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek, yaralarını sarmak adına paylaşımlar içinde olabiliriz. Bu sayede duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Venüs trinesi etkili oluyor.Sabırlı ve birbirimize karşı dürüst olacağımız enerjiler getiriyor.Finansal işlerimizi, bütçe veya kredi düzenlemelerimizi sakin ve rahat koşullarda ilerletebiliriz

 Karşılıklı olarak yararlı bir görüşme veya anlaşmaya varmak için bu enerjiden faydalanabiliriz. Zevkler normalden daha fazla ilgi çekici olabilir. Dolayısıyla tanıdık ve güvenilir bulduklarımızla huzur ve memnuniyet bulacağımız ortamlarda bulunabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.