OĞLAK BURCUNDA YENİAY

11 Ocak 2024Perşembe günü Saat: 14:57 de Ay Oğlak burcundaki Güneş ile 20 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak. Güneş ve Ay, bilincimizi ve bilinçaltımızı simgeler.

Yeni Ay, yeni projelere başlamak, güncellemek, eskiyi terk etmek için iyi bir dönemdir.

Yeni Ay'ın vurgusu bilincin genişliği, görüşlerin genişliğidir. Oğlak burcu, projelerinizi ve arzularınızı somut bir forma dönüştürmenize yardımcı olacaktır. ⠀

Oğlak burcunda gerçekleşen Yeniay planları ve teklifleri kontrol etme ve mükemmelleştirme zamanıdır. Seçici olmaya çalışın ve faydalı olanı gereksiz olandan ayırabilmeye çalışın, hayatınızı organize etmek ve planlamak için tüm hareketliliğinizi, yaratıcılığınızı ve çabalarınızı kullanın sevgili dostlar.

Oğlak burcundaki Yeniay horoskopunda yine Oğlak burcu yükseliyor. Uranüs ile trine Şiron ile kare açılar oluşturuyor. Yeniay yönetici Satürn ise Jüpiter ile uyumlu açı içinde görünüyor.

Bu kombinasyon her birimiz için yorulmadan çalışma, kararlı bir şekilde hedefe doğru gitme ve iş hayatında son derece etkili ve başarılı olma yeteneğini de buraya ekleyelim ve mükemmel bir çalışma dönemi elde edeceğiz. Diğer taraftan yaratıcılığının gerçekleşmesi adına kişisel özgürlük ihtiyacı ile ilişkilidir; iş adamlarına ve kendi kariyer meseleleriyle meşgul olanlara alışılmadık fırsatlar da sağlayacaktır.

Yeniay, kemik, eklem, cilt, diş ve dizleri ilgilendiren sağlık sorunlarına yol açabilir. Dolayısıyla, yaşlılar ve kronik rahatsızlıkları olanlar her zamankinden daha temkinli olmalılar.

Oğlak burcundaki Yeniay, Oğlak, Yengeç, Koç ve Terazi burçlarının temsilcileri üzerinde en büyük etkiye sahip olacak.

Yeniayın burçlara etkisi;

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, Yeniay onuncu evinizde gerçekleşiyor. Hedefler, başarı, sorumluluk, kariyer gelişimi, mesleki gelişim, terfi, statü değişiklikleri, aile hayatı, sosyal durum, hukuksal meseleler bakımından değişiklikler ve otorite figürleri ile ilgili konuları ön plana çıkarıyor.
 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor. Yurtdışı seyahatleri veya uzun mesafeli seyahatler, yeni bilgiler, gayrı resmi statü, dünya görüşünün genişlemesi, sosyal faaliyet, uzak akrabalar ile temaslar gibi konuları ön plana çıkarıyor.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay sekizinci evinizde gerçekleşiyor. Diğer insanların para ve kaynaklarının konuları, banka, kredi, vergi, sigorta kuruluşları, borç, miras, acil işler, risk durumları, bilinç dönüşümü ve enerji çalışmaları gibi kavramları ön plana çıkarıyor.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, Yeniay karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Partnerinizle ile ilişkileriniz, olası her türlü ortaklık ve ayrılma, iş ilişkilerinin güçlendirilmesi, anlaşmalar, anlaşmazlıklar, olası mahkeme dava konularında çözümleri ön plana çıkarıyor.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, Yeniay altıncı evinizde gerçekleşiyor.  İş ve ev değişiklikleri, hizmet, bağlılık, işe alınan personel, sağlık konuları ile evcil hayvanlar, rutin işler, yaşam, yükümlülükleri ile ilgili kararlar almanız gereken koşulları ön plana çıkarıyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Yeniay beşinci evinizde gerçekleşiyor. Projelerinizden herhangi birinin sonuçlanması, yaratıcı süreçler, iş dünyanızda değişiklikler, çocuklar ile ilgili değişiklikler, romantik ilişkiler, eğlence, genel etkinlikler, tatil konularını ön plana çıkarıyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Yeniay dördüncü evinizde gerçekleşiyor. Emlak, ev, aile, akrabalar, nakil ve vize konularındaki değişiklikler, realitenizdeki, etrafınızdaki alandaki değişiklikler ve Ebeveynleriniz ile ilgili sorumluluklarınızı ön plana çıkarıyor.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Yeniay üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Eğitim süreci, kardeşler, meslektaşlar, tanıdıkların yanı sıra araçlar ve yollar, bilgisayarlar, otomobil, iletişim, evrak işleri, entelektüel faaliyetlerle ilgili değişiklikleri ön plana çıkarıyor.

YAY VE YÜKSELEN YAY; (22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Yeniay ikinci evinizde gerçekleşiyor. Finansal şartlar ve maddi kaynaklarda değişiklikler, bütçeniz ve tasarruflarınızı ilgilendiren karar alma, önemli meselelerde sonuç alma, kredileri kapatma, borçların iadesi gibi kavramları ön plana çıkarıyor.
 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; (22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, Yeniay birinci evinizde gerçekleşiyor. Başlatılan işler, insiyatif, kişisel ve manevi gelişime ilişkin içsel değişikliklerin yanı sıra görünüm ve davranış tarzınız, imajınızın tamamlanmasına katkı sağlayacak konuları ön plana çıkıyor.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Yeniay on ikinci evinizde gerçekleşiyor. Sırlar, yalnızlık, manevi anlamlar, bilinçdışı, ezoterik, psikoloji, inanç, soyutlama arayışında yaratıcı bir süreç getiriyor. Keşif gezileri, hastane işleri, gizli çalışmalarınız gibi kavramları ön plana çıkarıyor.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, Yeniay on birinci evinizde gerçekleşiyor. Öz verilik, fikirleriniz, arkadaşlarla ilişkiler, kamu dernekleri, ilgilendiğiniz gruplar, sosyal yaşamınız, geleceğinizi nasıl gördüğünüz ve nasıl hayal ettiğiniz gibi kavramları ön plana çıkarıyor.