YAY VE YÜKSELEN YAY; (22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar hoş sürprizler ve yaşam koşullarınızı önemli ölçüde iyileştirmenize yardımcı olacak önemli değişiklikler getiriyor.Jüpiter, bu dönem refah yaratmakla kalmayacak, romantizm ve yaratıcılığınızı da geliştirecek. Hisse senedi yatırımları ve spekülatif konulara odaklandığınız taktirde kazançlar elde edilebilirsiniz. Tatiller, eğlenceler, yeni ilişkiler, evlilikler, doğumlar gibi güzel gelişmelere adım atabilirsiniz.

Eğlence ve yaratıcılığınızı güçlendirecek olan Jüpiter Aynı zamanda kendinizin hiç bilmediğiniz bazı yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlayacak. Fiziksel zihinsel uyumluluk sağlayacağınız bu zaman içinde kendinize güvenli seçimler ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Sosyalleşmek ve eğlenmek için güçlü bir dürtüye sahip olacaksınız, ancak tipik yükümlülüklerimizi tamamen ihmal etmemeniz gerekecek sevgili Yaylar. İmajı değiştirme, stil üzerinde çalışma, estetik ameliyat olma arzunuz varsa, o zaman yılın ilk yarısı en iyi sonuçları almak açısından değerlendirebilirsiniz.

Jüpiter 16 Mayıs Boğa burcuna girişi yapıyor. Sevgili Yaylar, yılın geri kalanında sağlığınızı, işinizi ve günlük rutininizi yenilemeniz ve ideallerinize, hedeflerinize daha kolay ulaşma şansına sahip olacaksınız.İşinizden daha fazla keyif ve memnuniyet duyacaksınız. Bu, çalışma projelerinizin veya sorumluluklarınızın genişlediği veya daha fazla iş fırsatına sahip olacağınız anlamına geliyor.  İş gezileri, finansal artışları yatırım ya da ev satın alabilirsiniz. Kişisel gelişim çabalarınız ve planlarınız daha iyi bir zaman yönetimiyle memnun edici başarılar getirebilir.

Yaşam tarzınızda dikkat çekici değişiklikler yapabilir, bir evcil hayvan satın alabilirsiniz. Sevgili Yaylar bu dönem bir rejim programına girmeniz buna bağlı olarak spor yapmanız ve uyku düzeni sağlamanız gereken koşular da oluşabilir.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; (22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar eviniz, aileniz ve kişisel yaşamınızı genişletiyor, yeni kapılar açıyor ve geçmiş hatalarınızı düzeltmek için fırsatlar da sunuyor. Yaşam düzenlemeleri ve koşullarını iyileştirebileceğiniz bir dönem. En sevdiklerinize iş birlikleri, keyifli planlar ve destek alışverişlerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 Bu dönem geride kamasını istediğiniz eski sorunları çözebilir ve diğer yaşam sorunlarını halledebilirsiniz. Evlenmek, aileye katılım, doğum, emeklilik, şehir değiştirme ev-büro satın alma bakım, onarım, eşya yenileme gibi işler bir çoğunuzu harekete geçirebilir.

Bu dönem Finansal olarak hem aşağı hem de yukarı beklenmedik dalgalanmalara neden olacak ani masraflar da çıkabilir sevgili Oğlaklar. Ayrıca, yaratıcı yetenekleriniz, yeni düşünceleriniz veya planlarınıza vereceğiniz enerji yeni bir gelir kaynağı yaratmanızın önünü açabilir. Şunu da unutmayın sevgili Oğlaklar Mali açıdan hedeflediğiniz sizi yorabilir çok fazla hırs yapmamaya gayret göstermelisiniz.

Jüpiter 16 Mayıs Boğa burcuna girişi ile romantik ve yaratıcı yönünüzü genişletiyor ve yılın geri kalanında kendiniz için belirlediğiniz hedeflere yaklaşıyorsunuz. Bir kısmınızın geride tuttuğu veya henüz kabul etmediği hisleriniz artık açığa çıkıyor. Duygusal ve yakın ilişkilerde bir atılım yapabilirsiniz. Eğer yalnız bir Oğlaksanız sağlam ve istikrarlı bir İlişki yolu görünüyor. Bir kısım ciddi beraberlikleri olanlar evlilik, ebeveynlik yolunda adımlar atabilirler. Bir kısım Oğlaklar çocuklarıyla ilişkilerine enerji harcamaları gerekecek.

Bu döneme eğlenceler, davetler, tatiller ve alışverişler gibi hayatınızı daha zevki geçirebilirsiniz. Mesleki becerilerinizi veya yeteneklerinizi genişletmeniz gerekebilir.Zira yeni önemli bir projeye başlayabilir veya önemli bir teklif alabilirisiniz sevgili Oğlaklar.