2024 YILLIK BURÇ YORUMLARI

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Jüpiter 26 Mayıs 2024 tarihine kadar horoskopunuzun   yedinci evinde yer alacak. Bu, önemli bir ortaklığa girmek veya onu güçlendirmek ya da ilişki ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için güçlü bir zamanda olduğunuzu gösteriyor.

Artık kontrolün sizin elinizde olduğu için kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İyi bir tanıtım ve olumlu yasal sonuçlar veya çatışmaların sona ermesine yardımcı olacak müzakereler olabilir. 

İş ortağınız veya partnerinizle bir anlaşmaya varabilir veya sorunlu bir ilişkiyi arkanızda bırakabilirsiniz. Bu dönem size yardım etmek isteyen, yanınızda olan ve sizi derinden önemseyen insanları kendinize çekebilirsiniz. 

Aynı zamanda kazançlı olacağınız teklifler alabilir, anlaşmalar, sözleşmeler imzalaya bilirsiniz sevgili Akrepler.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Akreplerin sekizinci evinde yer alacak. Sevgili Akrepler, kendinize güven ve cesaretiniz daha fazla artıyor. Ortak yatırımlarınız, iş ortaklıklarınız, aşk ilişkileriniz ve daha genel olarak diğer insanlarla etkileşimlerden kazanç sağlama yeteneği açısından şanslar elde edebilirsiniz. Kendinizin veya eşinizin gelir artışı, miras gibi durumlar finansal açıdan siz Terazileri daha güçlü ve daha iyi hissettirecek.

Jüpiter’in İkizler burcu geçişi maddi, manevi destek bulacağınız bir dönem ancak yine de risk almaktan kaçınmalısınız. Zira Kredi, vergi, sigorta gibi borçlarınız varsa ödeme durumuyla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ayrıca Sağlık konularına da dikkat etmeniz gerekebilir.

Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 6-12 ev aksında etkili oluyor. Bu dönem Akreplerde maddi arzuların ve manevi özlemlerin eşsiz bir karışımını yaratacak. Bu son derece zenginleştirici ve hayatın gizemlerine dair eşsiz bir bakış açısını ortaya çıkaran bir zamanda olduğunuzu gösteriyor. Mesleki faaliyetlerde önemli fırsatlar ortaya çıkabilir, terfi ya da iş yeri değişikliği yapabilirsiniz.

Rutinleriniz veya yaşam taahhütleriyle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Evcil hayvan edinebilir veya diyet ve sporu hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Aynı zamanda, bu dönemde bazı hastalıklardan veya kötü alışkanlıklardan kurtulma ve kendinizi daha özgür hissetme fırsatı bulacaksınız. Sizi sınırlayan, kötü hissettiren her şeyi hayatınızdan çıkabilirsiniz sevgili Akrepler.