2024 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Jüpiter 26 Mayıs 2024 tarihine kadar horoskopunuzun on ikinci evinde ilerliyor. Bu siz İkizler için daha sakin bir dönem ama faydalı hale getirmek sizin elinizde. Bu dönem, sezgilerinizle daha derin bir bağlantı kurabilir, kendinizle içten dışa daha iyi bir ilişki geliştirebilirsiniz. Daha çok özel dünyanıza ve sahne arkası faaliyetlere çekilebilir, kendi arkadaşlığınızdan keyif alabilirsiniz. Daha fazla huzur bulacağınız işlere zaman ayırabilir, başkalarına destek olacağınız faaliyetlere katılabilirsiniz. Bu dönme sezgileriniz de size doğru yolu gösterecektir.

Ayrıca yaşamınızın ritmini yeniden gözden geçirmeli ve sağlığa yaklaşımınızı değiştirerek Mayıs ayında Jüpiter'in burcunuza geçişine hazır olabilirsiniz sevgili İkizler.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri arasında Burcunuzda ilerleyecek. Uzun zamandır beklediğiniz hayatınızın tüm önemli yönlerinde şanslar, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İster bir proje ister bir ilişki ister mali gelişme ister yeni teklifler bağlamında hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bir kısım İkizler, başka ülkeleri ziyaret etmek, kalıcı bir ikamet yerine taşınmak, yurt dışında iş yapmak veya yabancı bir partnerle evlenebilirler. Zira romantik olduğunuz bir dönem bekarlar yeni tanışmalar, kadersel karşılaşmalar ve evlilik teklifleri yılın ikinci yarısı sizi nikah masasına oturtabilir. Bir kısmınız ebeveyn olma mutluluğu yasabilirler. Bir kısmınız ise aile, dostluk ve aşk ilişkilerinde ortaya çıkan farklılıkları çözüme kavuşturabilirler.

Bir çoğunuz gayrimenkulle ilgili planlarını hayata geçirebilirler. Yeni bir konut, büyük onarımlar ve diğer ev olayları satın almak gibi gelişmeler yaşayabilirler

İş veya kariyer gelişiminizle birlikte sosyal çevrenizde gelişiyor bu dönem sevgili Boğalar. Kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacak Önemli insanlarla bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz. Bir çoğunuz terfi ve iş değişikliği gerçekleştirebilir.

Kısacası sevgili İkizler 2023’ün dönüştürücü enerjileri sizi hayatın bir sonraki bir sonraki aşamasına geçmenizi sağlıyor.

Aşırı yiyecek tüketimine de dikkat etmelisiniz ekstra kilo almak istemezsiniz. Zira Jüpiter her şeyi genişletir.

Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 11-5. ev aksında etkili oluyor. Bu dönem ilgi duyduğunuz gruplarına katılabilir, topluluk önünde veya internet üzerinden konuşarak potansiyelinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Yeni projeleri hayata geçirmek için de değerlendirebilirsiniz. Kişisel yaşamınızdaki, duygu ve duygusal durumlarınız değişikliğe uğraya bilir. Kendi isteklerinize, arzularınıza ve hayallerinize yönelik yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Evlilik-boşanma konuları gündeme gelebilir. Bu dönem burcunuzdaki Jüpiter’in de varlığı yeniliklerin hayatınıza girmesine destek olacak sevgili İkizler.