2024 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ (21Mart–20 Nisan)

Sevgili Koçlar, Jüpiter 26 Mayıs 2024 tarihine kadar. Finansal yön ve sıradan her şey de düşüncelerinizin önemli bir bölümünü destekleyecek bir konumda. Zira horoskopunuzda ikinci eviniz para ve finansal güvenlik evinizde ilerliyor. Bu dönem sizi uzun vadede destekleyecek yapıları hayata geçirebilirsiniz. Sevgili Koçlar kazancınız artıyor daha karlı olacağınız işler, yatırımlar ve yaşam koşullarınızın iyileştiği şanslar elde edebilirsiniz. Güven ve öz saygıdan da sorumlu olan Jüpiter bu dönem bekar Koçların karşısına romantik partnerler de çıkartabilir.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Koçlar, düşüncelerinizin önyargı ve sınırlamalara bağlı olmadığınız bir dönem geçireceksiniz. Çok sayıda gezi ve toplantıya katılabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Bazı seyahatler ise kendiniz ve hayatınız hakkında daha fazlasını anlama fırsatı sunabilir. Aile ve yakın ilişki içinde olduklarınızdan yardımlar görebilir, önemli bilgiler öğrenebilir, bir araba satın alabilirsiniz.

Koç ve Terazi burcunda yıl boyunca gerçekleşecek olan Ay ve Güneş tutulmaları siz sevgili Koçların 1-7 ev aksında etkili oluyor. Tutulmalar,2024 yılı boyunca size bazı yönlerde birçok değişiklik getirebilir.  Görünüşünüz, davranış biçiminiz ve mesleki faaliyetinizin kapsamı değişebilir. Bu dönem boyunca önemli bir konu ilişkiler konusu olacak sevgili Koçlar. Bazılarınız evlenebilir, bazılarınız boşanmayla karşı karşıya, kalabilir. Bazılarınızın bu hayatınıza giren yeni insanlar sayesinde birtakım sorunlarınızı çözebilirsiniz. Kısası sevgili Koçlar tutulmalar sizi Uzun vadeli ilişkiler açısından güç testinden geçirecek.

Bu arada sağlığınızı etkileyebilecek durumlarda söz konusu olabilir. Stersli durumlara çok fazla enerji harcamamaya gayret edin ve spor yapmayı ihmal etmeyin sevgili Koçlar.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Jüpiter 26 Mayıs 2024 tarihine kadar burcunuzda genişleme ve yeni umutlar vererek desteklemeye devam edecek. Aşk, kariyer ve finansal gibi hayatın tüm önemli yönlerinde bol bol şanslar, fırsatlar ve başarılar sizi bekliyor.

Bu dönem hayallerinizi ve özel isteklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Uzun vadeli potansiyeli olan yeni projelere başlayabilirsiniz. 

Kişiliğiniz, imajınız ve özgüveninizi yeni seviyelere ulaşabilirsiniz. 

Bekar Boğalar ikamet yerindeki müteakip dönüşümlerle birlikte yeni bir romantizme başlayabilirler. Evli çiftler ise de bir çocuk teması ve yine evde tadilat, onarım veya taşınma, gayrimenkul satın alma gibi gelişmeler yaşayabilirler.

Jüpiter’in 26 Mayıs 2024-9 Haziran 2025 tarihleri İkizler burcu geçişi ise siz sevgili Boğaların 2. Evinde yer alacak. Bu dönem hayatınızda para, gelir, mülk ve kişisel yeteneklerinizi genişletiyor. Mevcut kaynaklardan, bir işten veya bir projeden faydalanabilir ve geçmiş çabalarınızın meyvelerinin artık alabilirsiniz. İş değişikliği, ek gelir kaynaklarının ortaya çıkışı, semeresini verecek bir yatırım gibi durumlar yeni para kazanma fırsatları açılabilir. Bir kısmınız gelirinizi yatırım için kullanırken bir kısmınız ise konfor arzunuzun artmasıyla savurganlık eğilimde olabilir veya cömertliğinizi abartmaya başlayabilirsiniz. Dolayısıyla harcamalarınız da ölçüyü kaçırmamakta fayda var sevgili Boğalar.

Ayrıca sizin için neyin gerçekten önemli ve değerli olduğunu anlamaya başlayabilir bu sayede hissetmekte olduğunuz içinizdeki boşluğu da doldurabilirsiniz.


Koç-Terazi ekseninde gerçekleşecek olan Tutulmalar horoskopunuzun 12- 6 evlerini etkileyecek. Bazılarınız için krizlerden çıkış dönemi olacak. Siz sevgili Boğaları bir şekilde sınırlayan aşamalar artık sona eriyor. Bazı iş sorumlulukları veya yaşam taahhütleriyle ilgili değişiklikler gerçekleşiyor. Bazıları iş yerini değiştirebilir, bazıları ise ekibini değiştirebilir. Bir şeyden ayrılma, bir şeyden vazgeçme veya hayatınızın bir alanını iyileştirme zamanının geldiğini gösterir. Bu ev yaşam tarzınızı, evcil hayvanlarınızı ve sağlığınızı simgeliyor. Aynı zamanda, bu dönemde bazı hastalıklardan veya kötü alışkanlıklardan kurtulma ve kendinizi daha özgür hissetme fırsatı bulacaksınız. Bu dönemde sizi kısıtlayan, özgürlüğünüzü kısıtlayan her şey hayatınızdan çıkabilir sevgili Boğalar.