25 Aralık 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay İkizler burcunda ilerliyor.Güne bizlerin daha iletişimsel, mantıklı ve arkadaş canlısı olacağımız enerjiler veriyor. Fikirlerimiz üzerinde normalden daha fazla zaman harcayabilir, özellikle meraklı da olabiliriz.

Makul, mantıklı ve iletişime açık ve bizi teşvik eden ve çeşitlilik ve bilgi ihtiyacımızı karşılayan temaslar ve faaliyetlerimizde artış olabilir.

Ay İkizler transiti hayatımızda neyin gerçekten önemli olduğunukolayca fark etmemizi sağlayan bir geçiştir. İhtiyaçlarınıza odaklanmaya devam edebilecek olsak da duygusal olarak daha sabırlı ve inşa etmeye odaklanmaya da istekli olacağız

Hayatımıza dair yeni bir bakış açısı kazanabiliriz, kendimizi, olayları nasıl dengeleyeceğinizi anlamak için iyi bir konuma getirebiliriz. Özellikle Yakın zamanda halletmediğimiz işleri, kendimizden uzak tuttuğunuz karşılanmamış ihtiyaç ve duygularımızla artık ilgilenebiliriz. Gerek iş gerek özel hayatımızda gerçekleştirecek olduğumuz konuşmalar ve görüşmeler   gerçekçi ve faydalı olacaktır sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Neptün arasında olumlu bağlantı etkinleşiyor. Güzellik, sanat ve hayal gücüne daha fazla ilgimizin artmasını sağlayacak bir geçiştir. Merhamet, uyum, şefkatli bir ruh halinde olabilir, başkalarına her zamankinden çok nezaketli davranabiliriz. Romantik ve soysal ortamlarda olmak, hayatın zevklerine dalmak isteyeceğiz.

Gergin ilişkilerimiz varsa bu enerjiden faydalanarak ilişkilerimizi yoluna koyabiliriz.

Merhametimiz ve İçtenliğimiz kendimizi hayır işlerin içinde bulmamızı sağlayabilir,

Başlarını yoğun iş yükünden kaldıramayan arkadaşlarımıza destek olmak, onları rahatlatmak adına vakit harcayabiliriz. 

Yaratıcılığımız ise oldukça akıcı olacak ve hayal gücümüzün tadını çıkarabiliriz.

Ayrıca bu transit ile çok gerçekçi veya pratik olamayız, finansal işlerimizi bugünlük ertelemeye çalışmalıyız. Erteleyemeyecek durumdaysak çok dikkatli hareket etmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.