21 Aralık 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor.Güne enerjik, sabırsız ve kararlı olacağımız enerjiler veriyor. Yeni başlamamız gereken işlerimize kolay motive olabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Mars trinesi etkili oluyor.Hayatımızı daha güvenli ve mutlu hale getirmek için çok çalışmak, düşüncenizde olan bir projeyi başlatmak için harekete geçmek isteyebiliriz.  Grup çalışmaları, İş yerimizdeki anlaşmazlıkları çözümlemek, iş birliği geliştirmek içinde değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır.Ayrıca sevdiklerimize duygularımızı yada kişisel kararlarımızı içtenlikle açabiliriz.

Bugün Venüs-Uranüs karşıtlığı etkili oluyor.Kişisel ve toplumsal alanlarda, ikili ilişkiler ve ekonomik açıdan zorlanmalara neden olacak koşullar ortaya çıkabilir.Pek çok ortaklı işler, şirketler, ticari kuruluşlar mali sıkıntı içine düşebilir yada iflas bayrağını çekebilir.

Kişisel olarak da bütçenizi yeniden düzenlemek, risk almamak ve dürtüsel harcamalardan kaçınmanız gereken koşullar ortaya çıkabilir.

Romantik ilişkilerde dengesiz durumlar bir kısım istikrarsız ilişkilerin aniden bitmesine neden olabilir.

Normal rutin yaşantıdan kaçma isteği duyabilir, sıra dışı insanlara çekilme eğilimde olabilirsiniz. Ancak bu koşullarda uzun sürmeyecek yeni bir ilişkiye başlamamalısınız sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde ise, Merkür-Satürn atmışlık açı kalıbı etkinleşiyor. Organize olmak, detay gerektiren işlere odaklanmak ve geleceğe hazırlanabileceğiniz enerjiler getiriyor. Fikirleriniz daha gerçekçi bir temele dayanacak. Uzun süredir halledemediğiniz sorunlara nihayet çözüm bulabilirsiniz. İlişkilerinizde ciddi meselelerinizi konuşmak içinde ideal bir zamandır. Zira duygu ve düşüncelerinizde daha net ve gerçekçi olacaksınız. Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilir ve iş seyahatine çıkabilirsiniz.

Uzun vadeli yatırımlar, planlar, iş görüşmeleri, müzakereye ve gayrimenkul işlerinizi halletmek içinde bu enerjiden faydalanabilirsiniz.

İşin uzmanı olan kimselerden herhangi bir konuda danışmanlık ya da eğitim almak için de yine değerlendirebileceğiniz bir görünümdür.

Yazılarınızı paylaşacağınız ve açmayı düşündüğünüz internet sitesi ya da bloğunuzu da hayata geçirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.