15 Aralık 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Materyalistik ve muhafazakâr bir ruh halinde güne başlıyoruz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş hassasiyet ve duygu seviyemizi yükseltir. Genel olarak diğer insanların duyguları ve çevre ile daha fazla temas halinde olabiliriz. Herhangi bir negatif enerji güçlü bir şekilde hissedilecek olsa da bu geçiş, hoş insanlarla birlikteliğin tadını çıkarmamızı ve güzel bir ortamda olarak daha iyi olabiliriz.

Bu geçişten özellikle sanatsal ve yaratıcı çalışmalara kanalize ederek faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton aynı noktada kavuşuyor. Bu geçiş ile bazı zorlayıcı durumlarla karşılaşabiliriz. Harekete geçmeden önce gerçeği keşfetmek ve kararlı olmamız gerekebilir. Bu geçiş herhangi bir derinlemesine araştırma için iyi bir zamandır. Sigorta, vergi ve ortak finansal konulardaki işlerimizi rahat ilerletebiliriz. Ayrıca geçmişten gelen uzun süredir gömülü olan duygular açığa çıkabilir. Dolayısıyla, yaşamımıza yeni bir yön vermek, geçmişi geride bırakmak için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Ay,19.04-20-56 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor. Ay Kova burcunun evine girişi ile özgün, yaratıcı ve ilerici olan enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca duygusal özgürlüğe olan ihtiyacımızda artış olabilir. Entelektüel duyarlılık, değişim ve sıra dışı deneyimlerle gelişmeye çalışabiliriz. Özellikle idealist, bağımsız ve toplumuna daha fazla duyarlılık gösterebiliriz.  Yine Ay’ın Kova burcundaki geçişinde faydalanacağımız adına enerji çalışmalarıyla şifa bulmak ve akupunktur tedavileri uygulamak için de ideal bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.