NİBİRU

Gizemli gezegen Nibiru diğer adıyla planet x, Bilim adamlarına göre Güneş sisteminin potansiyel dokuzuncu gezegenidir. Güneş'in etrafında 15 bin yıllık bir süre ile uzun bir yörüngede (ve Dünya'nın yörüngesine göre eğimli bir düzlemde) dönmekte ve fiziksel ve kimyasal özellikleri bakımından Neptün'e benzemektedir.

Eski Sümer metinleri Nibiru adı verilen göksel bir olaydan bahseder. Ne olduğunu anlamak oldukça zordur. Sümer dilinde ‘kavşak’ ya da ‘geçiş gezegeni’ diye adlandırılır.

Bazı araştırmacılara göre hatta, ZechariaSitchin'e göre, Nibiru gezegeninde Anunyalılar veya Nefilitler ırkı yaşamaktadır. (İnsansı Uzaylılar diye de adlandırabiliriz.)

Şunu hatırlatmakta yarar görüyorum, Anunyalıların 21 Aralık 2012'de geri döneceklerine dair söylentiler hakimdi ve o dönem Maya takvimi ile ilgili karışıklıklarda söz konusuydu.

Niburu, artık gündemimizi oldukça meşgul etmeye başlayacak. Zira bilim adamlarına göre Dünyamız için oldukça büyük tehdit oluşturmakta.

 Sevgili dostlar Astrolojik verilere bakıldığında 2020’den bu yana dünyamız geçiş dönemine girmişti. 2024 olukça sıkıntılı ve karmaşık olduğunu söylemekte fayda görüyorum. Zira 2024 yılında önemli küresel sonuçlara yol açabilecek önemli uzayla alakalı gelişmeler yaşanabilir.

Bu dönem ortaya çıkacak zorlukların üstesinden gelirken sağduyulu, sakin olmaya çalışın. Kendinizi koruyacak güvenli yerler için hazırlıklı olalım. Farkındalık düzeyimiz ile bunu atlata bileceğimize inanıyorum.

Gök bilim alanında yıllarını vermiş bir arkadaşımın olayın ciddiyetini vurgulayan önerisi ise ‘’Bir koruyucu bekleme. Kendini savunabileceğin tek mantıklı eylem gizlenmen olacaktır.’’ Bekleyip göreceğiz hep birlikte.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.