1 Aralık 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay haftanın son iş günü Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Güne daha sıcak, rahat ve koruyucu olacağımız enerjilerle başlıyoruz.

Sabah saatlerinde Ay-Neptün trinesini etkileştirdikten hemen sonra Ay-Venüs karesi ile günün ilk yarısına etkili oluyor. Bu, geçiş dikkatimizi finansal işlerimize ve ilişkilerimizin yeniden değerlendirilmesine odaklanmanın yararına sahiptir. Şu anda, yapmak istediklerimiz, kabul etmekte zorlandığımız veya vermek istediğimiz şeylerle ilgili konularda seçenekleri ayrıntılı bir şekilde incelemekte fayda var sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton karşıtlığı etkili oluyor. Bu geçiş ile stres ve hırsları artıran zor bir yöne eğilim göstermemiz mümkün olabilir. Bu yoğun enerjiyi yapıcı bir şeye kanalize edebilirsek, normalden daha verimli olduğumuzu görebiliriz.

Ay 16.07-19.00 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Bu zaman diminde enerjimiz düşebilir. Zira günün geri kalanında fiziksel ve ruhsal enerjimizi normal akışa bırakarak ilerleme sağlamak daha elverişli olabilir.  Eksikliklerimizi görmemiz, tamamlamamız gereken işlerimizi arayıp bulmamız kolay olacağından enerjimizi mevcut işlerimize harcayabiliriz

Ay Aslan burcuna girişi ile yaklaşık iki buçuk gün sosyal olmak isteyeceğimiz enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına her zamankinden daha fazla özen göstermeleri de faydalı olur sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.