15 Ağustos 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba Ay Balzamik fazında ve Aslan burcunun evinde ilerliyor. Güne dışa dönük, eğlenceli, romantik ve sosyal hareketlilik getiren enerjiler verecek olsa da Balzamik Ay’ın etkisi ile olay ve kavramlara objektif yaklaşmakta zorlanabilir, gerçeklerden uzaklaşma eğilimde olabiliriz sevgili dostlar.

Yeni başlangıçlar, atılımlar yapmak, olumlu işler ortaya çıkarmak ve dünyevi işlerimizi rahat ilerletmekte güçlük çekebiliriz. Dolayısıyla doğal akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.

Ay, çekilme, dinlenme ve kendini yenileme zamanını temsil eden Balzamik fazda. Bu aynı zamanda serbest bırakma ve temizleme aşamasını da temsil eder.

Yarın gerçekleşecek, Yeniay öncesi bizlere faydası olmayan ya da ilgimizi kaybetmiş olan kavramlar, ilişkiler, alışkanlıklar, inançlar ya da projeler gibi yaşamımızdan temizlenmesi ve arındırılması gerekenleri düşünebilir gözden geçirebiliriz. Yarın doğacak yenilenme enerjisi taşıyan Aslan burcu Yeniayı ile yeni atacağımız adımları netleştirmek adına bugünü değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Yaşantımızdaki stresli durumları azaltmak için de kendimizi Aslan yeni ayına hazırlayabiliriz. Müsait bir zaman ve ortamda kendimizle baş başa kalarak kafamızı kurcalayan soruları kendimize sorabilir, bize ait olmayan duyguları serbest bırakabiliriz.

Hayatımıza yeniden başlayacağımız bazı seçeneklerimizi değerlendirmeye alabiliriz peki nasıl?

Bizi seven insanlarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz.

Sosyal ilişkilerimizi geliştirebilir, yeni İnsanlarla tanışabiliriz.

Bir yolculuğa çıkabiliriz.

Görümümüzü değiştirebiliriz.

Yeni şeyler öğrenmek için bazı kurslara katılabiliriz.

Ve en önemlisi de affetmek, korkunun bizleri kötü geçmişte yakalamasına izin vermemek. Sinirlenmekten ve duygularımızı hissetmekten korkmamalıyız ancak, her şeyden önce, kalpten affedici olmalıyız sevgili dostlar.

Günün tek bağlantısını akşam saatlerine doğru Ay-Jüpter karesi ile oluşturuyor. Huzursuz değişken ve kararsız enerjiler verecek. Duygularımızı ifade etmek konusunda isteksizlik gösterebilir, bize yakın olanlarla yanlış anlamalara yol açabiliriz. Ya da istek ve arzularınızı abartma eğilimi gösterebiliriz sevgili dostlar. Bu stresli enerjiyi, günlük yaşamımızın dengesini koruyarak kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Sevgiler.