11 Ağustos 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güne meraklı ve paylaşımcı olacağımız enerjiler veriyor. Ay günün ikinci yarısı boşlukta ilerleyeceğinden günün ilk yarısı için bilgi alışverişleri, yolculuklar, ticari konular evrak ve yazışma gereken işlerimize yoğunlukverebiliriz.

Sabah erken saatlerde Ay-Mars karesi etkinleştikten hemen sonra Ay-Venüs atmışlığı günün ilk yarısında etkili oluyor. Finansal konular, ticari işler, sanatsal ve yaratıcılık isteyen konular, moda, tekstil, dekoratif ve restoratif işlerimiz varsa bugün uygun etkilerdeyiz değerlendirebiliriz. Yine de Venüs geri harekette olduğunu unutmamakta fayda var.

Yaptırmak istediğimiz güzellik ve düzeltici estetik uygulamalarda ise istediğimiz sonucu elde edemeyiz bu tür işlerimizi eylül ortalarına bırakmak daha faydalı sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Karamsarlık, istikrarsızlık ve hayal kırıklığı yaratan durumlar açığa çıkabilir. Zihinsel çalışmalarda ve finansal konularda pratik ve temkinli olmalıyız. Ayrıca Düşüncelerimize ve duygularımıza dikkat ederek, günün zorluklarını ve fırsatlarını başarıyla aşabiliriz.

Sonrasında Ay saat 20.28 de boşlukta giriyor ve günün geri kalanını boşlukta geçiriyor. Yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler ve önemli kararlar açısından uygun bir zaman değildir. Günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak, dosyalarımızı düzene sokmak, dolap, çekmecelerimizdeki işimize yaramayan fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğimiz bir zamandır.

Ayrıca zamanımız varsa sevdiklerinizle bir araya gelebiliriz. İç gözlem yaparak hayatımızla ilgili planlar geliştirebiliriz. Mümkünse zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalar, yapabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.