14 Temmuz 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay ikizler burcunun evinde ilerliyor.Gün boyunca temel açı gerçekleştirmeyecek olan Ay düşünce hızımızı artıyor ve bir anda birden fazla işe motive olma eğilimine girmemizi sağlıyor.

Ay ikizler geçişleri içgüdüsel bir merak verir ama aynı zamanda huzursuzluk ve kararsızlıkta yaşatır. Gün boyunca Mektup ve e-postalar, ayak işleri, yazma, öğretim konuları, yapım bağlantıları ve kısa gezilerle ilgili işlerimizle daha fazla ilgilenmek zorunda kalabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, toplantılarımız ve kısa vadeli anlaşmalarımız açısından Ay İkizler burcu geçişlerinden faydalanabiliriz.

Ay ikizler burcu geçişlerinde kitaplar, gazeteler, dergiler ve kısa vadede okuyabileceğimiz şeyleri satın almak, kütüphaneleri ziyaret etmek, bilgi alışverişleri için uygun zamanlardır.

Kardeşlerimiz, ailemiz ve yakın çevremizle halledilmesi gereken meselelerimizi, varsa sorunlarımızı konuşarak, tartışarak tatlıya bağlayabiliriz. Zira Ay ikizler burcu transitleri daha fazla esneklik göstereceğimiz geçiştir.

Sağlık açısından omuzlarımıza, kollarımıza özen gösterip biraz esnetmek hafif egzersizler yapmamız gerekebilir. Açık hava yürüyüşleriyle de rahatlama sağlayabiliriz.

Gezegen hareketinde ise hafta sonu boyunca Güneş-Uranüs atmışlığının etkisinde olacağız sevgili dostlar. Bu enerji yeni koşullara, fikirlere ve alışılmadık durumlara uyum sağlama isteğimizi harekete geçiriyor.

Grup ilişkileri öğretici olabilir ve esnekliği ve yeniliği benimsersek kendimiz için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.

Artık sorunlara yaratıcı çözümler üretebilir ve mutlu iyileştirmeler yapabiliriz.

Moralimiz yüksek ve değişim için heyecanımız artıyor sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.