12 Temmuz 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba.Ay, günü Boğa burcunun evinde geçiriyor.Sakin ve alçak gönüllü bir ruh halinde güne başlayacağız.

Bir yandan barış, uyum ve güzellik arayışı içinde olurken bir yandan da cömert ve nazik davranışlar sergileyebiliriz.

Para ve mülkle ilgili işlerimiz önem kazanabilir. Yapmamız gereken ödemeleri, gelir-giderlerimizi ve kontrol etmemiz gereken finansal işlememizle uğraşabiliriz.

Tembelliğe ve rahatımıza da düşkünlük eğiliminde olabiliriz. Dolayısıyla faaliyetlerimizi rahat ve yavaş koşullar da kendimizi üzmeden sürdürmeye çalışabiliriz.

İştahımızda artış olabileceği gibi ve sağlık açısından soğuk algınlığına hassaslık gösterebiliriz.

Akşam için ailemiz, sevdiklerimiz veya partnerimizi yemeğe davet edebiliriz. Sosyal ve sanatsal etkinliklere gidebilir, keyifli ve eğlenceli bir akşam geçirebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş atmışlığı etkilioluyor.Hayatımızın her alanını canlandırıcı bir geçiştir. Olumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebiliriz. Girişimlerim ve başvurularda bulunabilir başarı şansımızı artabiliriz. Aile, özel ve iş ilişkilerimizde karşılıklı atılan adımlar, maddi ve manevi yardımlar, destekler alıp-vermek ve potansiyellerimizi ortaya koyacağımız görüşmeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Ayrıca bu geçiş iç durumumuza odaklanmak ve gelecek için neleri geliştirebileceğimizi görmek için de ideal bir fırsattır sevgili dostlar.

 Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs ile kavuşuyor.Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar, kararsız ve öngörülemez bir hal alabilir. Gerek çalışma hayatımız gerek aile hayatımızda ani olaylar ve beklenmedik haberler moralimizin bozulmasına neden olabilir. Dolayısıyla, olaylar karşısında kendimizi geri çekmek ve rutin akışla ilerlemekte fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.