4 Temmuz 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Güne Oğlak burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Gerekçi bir ruh haliyle güne başlıyoruz. İşimize, uğraşlarımıza ve sorumluluklarımıza çok kolay motivasyon sağlayabiliriz. İlişkiler, iş birlikleri ve finansal konularda sağlam kararlar alabilir ve önemli adımlar atabiliriz. Ayrıca, dün gerçekleşen Dolunayın enerjisi ile hayallerimizi süsleyen bir şeyi gerçekleştirme fırsatı da bulabiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor.Ani olaylar, yeni durumlar yeni düşüncelerle farklı bir yöne döndüren olaylar ve haberlerle gündemimiz meşgul edebilir. Var olan sorunları çözmek, yeni şeyler öğrenmek ve denemek için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay, Oğlak burcundaki son bağlantısını Plüton kavuşumu ile etkinleştiriyor. Bu geçiş ile bazı zorlayıcı durumlarla karşılaşabiliriz. Harekete geçmeden önce gerçeği keşfetmek ve kararlı olmamız gerekebilir. Bu geçiş herhangi bir derinlemesine araştırma için iyi bir zamandır. Sigorta, vergi ve ortak finansal konulardaki işlerimizi rahat ilerletebiliriz. Ayrıca geçmişten gelen uzun süredir gömülü olan duygular açığa çıkabilir. Dolayısıyla, yaşamımıza yeni bir yön vermek, geçmişi geride bırakmak için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sonrasında Ay 19.46-20.30 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor. Ay Kova burcuna girişi ile yaklaşık iki gün boyunca vizyon ve hayal gücümüz kişisellikten ziyade kolektif çalışacağı enerjiler getiriyor.   Sıra dışı olmak ve sıradan olmayan şeylere çekilme eğilimde olacağız. Bu zaman içinde iletişim kurma ihtiyacımızda artabilir. Eğlenceli ve sıra dışı aktiviteler ilgimizi çekebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.