27 Haziran 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay Terazi burcunun evinde geçiriyor. Gün boyunca ilişkiler, mali gelişmeler, güzellik estetik ve moda gibi konuların yakın takibinde olacağız. Beş duyumuza hitap eden her şeyden ayrı keyif alırken, yalnız kalmaktan çok kalabalık ortamlarda bulunmak, sosyal aktivitelerde vakit geçirmek isteğimizde ağır basabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs atmışlığı ile çalışmalarımızda daha yaratıcı ve üretkenlik gösterebiliriz. Görüşmelerimiz ve toplantılarımızda amacımıza ulaşacağımız gelişmeler kaydedebiliriz. Finansal işlerimizi ilerletmek, sosyalleşmek, alışverişe çıkmak, evimizi dekore etmek, kuaföre girmek, cildimize bakım yaptırmak gibi keyifli uğraşlara da zaman ayırabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Şiron karşıtlığı etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Akşam saatlerde Ay-Mars atmışlığı etkili oluyor. Rekabetçi ve aynı zamanda işbirlikçi enerjiler verecek. Daha önceden, cesaret gösteremediğimiz ya da çekingen davrandığımız konularda harekete geçebilir, planlarımız ve ideallerimiz doğrultusunda girişimlerde bulunabiliriz. Görüşmelerinizde ikna edici ve etkileyiciliğimizi kullanarak, karşı tarafın saygısını kazanabiliriz.

Bu zamanın içinde evimizdeysek, evimizin onarım, bakım gereken işlerinizi yaparak veya ailemiz ile vakit geçirebiliriz. 

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.