23 Haziran 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay, Aslan burcunda ve boşlukta ilerliyor. Ay boşluk yolcuğuna günün ilk yarısı devam ediyor.Ay boşlukta yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler ve önemli kararlar açısından uygun bir zaman değildir. Günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak, dosyalarımızı düzene sokmak, dolap, çekmecelerimizdeki işimize yaramayan fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğimiz bir zamandır.

Ayrıca zamanımız varsa sevdiklerinizle bir araya gelebiliriz. İç gözlem yaparak hayatımızla ilgili planlar geliştirebiliriz. Mümkünse zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalar, yapabilir yada cami, türbe ve müze gibi yerleri ziyaret edebiliriz.

Ay saat 13.35 de Başak burcunun evine girişi ile daha ciddi ve somut konulara dikkatimizi vereceğiz. Yaklaşık iki gün boyunca, çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğinde olabiliriz. Dolayısıyla, uğraşlarımız, üzerinde çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Ayrıca sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek almak için de yaklaşık iki buçuk gün boyunca bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor.Hayatımızın her alanını canlandırıcı bir geçiştir. Olumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebiliriz. Girişimlerim ve başvurularda bulunabilir başarı şansımızı artabiliriz. Aile, özel ve iş ilişkilerimizde karşılıklı atılan adımlar, maddi ve manevi yardımlar, destekler alıp-vermek ve potansiyellerimizi ortaya koyacağımız görüşmeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Ayrıca bu geçiş iç durumumuza odaklanmak ve gelecek için neleri geliştirebileceğimizi görmek için de ideal bir fırsattır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.