14 Haziran 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor. Gün boyunca maddesel değerler ve dünyasal zevklerimiz ön plana çıkarırken, eğlenmemizi ve bizim için sahip olduklarımızı takdir etmemizi de teşvik ediyor.

İş ya da özel konularımızda kuracağımız diyaloglarda anlayış ve hoşgörümüz sayesinde hiç çaba sarf etmeden olumlu ilerlemeler kaydedebiliriz. Bütçemizle ilgili planlamalar yapabilir maddi konuları yeniden gözden geçirebilir, istikrara kavuşturabiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter ile kavuşup Satürn ile atmışlık bağlantı kuruyor. Bu enerjiyi kariyerimiz, işimiz ve hedeflerimize yönelik yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmak için kanalize edebiliriz.

Hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözmek adına daha fazla sabır ve duygusal gücüde kendimizde bulabiliriz. Tecrübeli kişilerden, kişisel bir konuda tavsiye almak içinde değerlendirebileceğimiz bir geçiştir.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs karesi etkili oluyor. Hem ilişkilerimizde hem de maddi konularda beklentilerimiz her zamankinden daha fazla yükselebilir. Beklentilerimiz dışında gelişen olaylara tepkisel davranma eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla, çalışmalarımızın detaylarını müzakere etmeli, ilişkilerimizde ise uzlaşmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Mars karesi ile stresli bir açı oluşturuyor. Günün ilerleyen bu saatlerinde etkileşimlerinizde veya ilişkilerinizde biraz gerginlik olabilir. Dolayısıyla en iyisiz bu zamanı ortamı sakinleştirmek, sevdiklerimize karşı daha samimi olmak, farklılıkları çözmek ve konuşarak bu stresli geçişi olumlu anlamda kullana biliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.