9 Haziran 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Kova burcunda ilerleyen Ay saat 07.23 de boşluğa giriyor ve günün ilk yarısını boşlukta geçiriyor. Ay boşlukta yavaş ilerleme kaydedeceğimiz enerjiler getiriyor. Bu süre boyunca iş ve meşguliyetlerimizde arzu ettiğimiz performansı yakalamakta zorlanabiliriz. Sıkıntı ve zorluklarla baş etmek zorunda kalabiliriz. Dolayısıyla, Ay’ın burç değiştireceği gün ortalarına kadar rutin akışla ilerlemeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Ay saat 13.14de Balık burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık İki buçuk gün boyunca Şefkatli, özverili ve hassas olacağımız enerjiler getiriyor. Hayal gücümüz ve yaratıcılığımızı en yüksek düzeyde kullanabilir, iyi niyetimize de sınır koymakta zorlanabiliriz.

Hayata karşı birlik olmak gereken yardım amaçlı çalışmalar içinde yer almak isteyebiliriz. Sevdiklerimiz, yaşlılar ya da barınacak yeri olmayan, hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarına ve sağlıklarına dair üzerimize bazı sorumluluklar alabiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise, Merkür-Neptün atmışlığı etkinleşiyor. Birkaç gün sezgileriniz, yaratıcılığınız ve hayal gücünüz çok güçlü olacak. Daha çok psişik olaylar veya garip tesadüflerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınızdan kısa bir süreliğine geri çekilme, kendinizle olma ihtiyacı duyabilirsiniz.

 Spritüel, felsefi ve dini konularda kendinizi daha fazla aydınlatmak daha fazla bilgi sahibi olmak isteği ile derin araştırma ya da eğitim almak isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır kendiniz hakkında iyi niyet beslemeyen negatif birinin gerçek yüzü ortaya çıkabilir.

Sanatla uğraşanlara bu açı daha fazla ilham verecek ve yaratıcılıklarını daha fazla ön plana çıkaracak.

Şiir, roman ya da bir müzik aleti öğrenmeye başlamak için de uygun bir zaman.

Ciddi hesap gerektiren işler ve finansal işlerinizi yürütürken her zamankinden biraz daha dikkatli olmak gerektiğini unutmamalısınız

Tanıtım, reklamcılık, pazarlama alanlarında iş bağlantıları için dedeğerlendirebileceğiniz ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.