31 Mayıs 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde ilerliyor.Güne dengeli ve uyumlu olabileceğimiz enerjiler veriyor. Denge, adalet, hak, hukuk ve barış kavramları gündemimizi meşgul edebilir.

Uzlaşma gereken işlerimiz, finansal meselelerimiz, görüşmelerimiz, ortaklık ve evlilik konularında halledilecek işlerimizi çok kolay odaklanabiliriz. Ancak ilerlemek istediğimiz herhangi bir konuda biraz kararlılık ve çaba gerektiren hassas bir denge kurmak önemli olabilir.

Herhangi bir sorun karşısında ise çatışmalardan kaçınmak, diplomatik ve adil bir şekilde çözümler bulma eğilimde olacağız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs karesi etkili oluyor.Hem ilişkilerimizde hem de maddi konularda beklentilerimiz yükselebilir. Beklentilerimiz dışında gelişen olaylara tepkisel davranma eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla, çalışmalarımızın detaylarını müzakere etmeli, ilişkilerimizde ise uzlaşmaya çalışmalıyız.

Ay saat 17.53 de boşluğa giriyor ve günün geri kalanında boşlukta ilerliyor. Her zamanki gibi Ay’ın boşlukta kalacağı süre içinde bir şeyleri başlatmak, yeni adımlar atmak yerine olayları kendi akışına bırakarak mevcut işlerimizin düzenleme ve ayrıntılarını gözden geçirmeliyiz.Zira çalışma programlarımızda değişiklikler olabilir veya yaşam koşulları enerjimizi veya coşkumuzu yönlendirmemizi veya hedeflerimizi değiştirmemizi gerektirebilir. 

Evimiz yada büromuzun temizliği ile ilgilenebiliriz. Tamir ve bakım gereken işlerimizle uğraşabilir, dolap ve çekmecelerimizi düzene sokabiliriz.

Ayrıca, dua, namaz, meditasyonve yoga gibi içe yönelik tüm çalışmalara odaklanarak bu enerjiyi değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.