29 Mayıs 2023 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş gününe Başak burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz.Seçicilik ve ayrıntıları önemseyeceğiz. İçgüdüsel olarak mantığımız ön planda olacağından, hayalci yaklaşımlarımızı pratik yollar, aklı başında seçimlere yöneleceğiz.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün karşıtlığı ile aşırı duyarlı, karamsar ve daha fazla etkilenmeye müsait olacağız. Çalışmalarımıza motive olmakta ve somut yapılar oluşturmakta zorlanabiliriz. Dolayısıyla farkındalığımıza odaklanarak,Somut konulardan ve yorucu koşullardan uzaklaşarak, rutin akışla ilerlemeye çalışmalıyız.

Ay12.46-17.51 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor.Ay boşlukta ilerleyeceği zaman boyunca önemli kararlarımızı devreye sokmamalıyız.

Zira bizi yanıltan, gerçekleri görmemizi engelleyen durumlar yaşayabiliriz.

Şansımızı zorlamaktansa akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Eksikliklerimizi tamamlamak, hatalarımızı düzeltmek, dağınıklığımızı toparlamak için enerjimizi harcayabiliriz.

Vaktimiz varsa sevdiklerimizle zaman geçirmek, dinlenmek, sanat ve yaratıcılık gösterdiğimiz uğraşlara odaklanmak veya spritüellik içeren çalışmalara yönelerek değerlendirmeye çalışabiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında.Ay Terazi burcuna girişi ile barışçıl, denge ve uyumlu enerjiler getirecek. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca ikili ilişkiler, iş birlikleri ve finansal konularda enerji ve zamanımızı daha fazla harcayacağız.

Akşam saatlerine doğru Ay-Plüton trinesi etkili oluyor.Kafamıza koyduğumuz işlerin sonucuna ulaşmak, baskı ve sınırları ortadan kaldırmak için bir hayli çaba gösterebiliriz. Derinleşen hislerimiz sayesinde çevrenizdeki etkili ve yetkili kimselerden çok rahat yardımlar talep edebilir, beklentilerimize karşılık bulabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.