26 Mayıs 2023 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor.Gün boyunca evimiz ailemiz, vatanımız, bayrağımız, kadınlar ve çocuklar ile ilgili konular gündemimizde yer daha fazla yer alabilir.

Ne yaparsak yapalım, çok daha hisli olacağımızdan, yaratıcı bir proje yada üzerinde çalıştığımız şeye duygusal derinlik ve nüans ekleyebiliriz. 

Ay saat 09.38 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta geçiriyor. Ay boşluktayken yeni bir şeylere başlamak, girişimlerde bulunmak, önemli kararlar almak açısından pek elverişli olmayacak.

Bu enerjiyi rutin işlerimizi yoluna sokmak, planlarımızı gözden geçirip ayrıntılar üzerinde düzenlemeler yapmak adına değerlendirebiliriz. Geceye doğru ilerleyen zaman içinde zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalara da odaklanabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Uranüs olumlu bağlantı kuracak olmasıdır. Yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme ve popülarite olma şansı bulabilirsiniz.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alışverişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zaman. İhtiyaçlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.