BOĞA BURCUNDA YENİAY

19 Mayıs 2023 Cuma günü Saat 18.54 da Ay; Boğa burcundaki Güneş ile 28derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeniay (Güneş ve Ay’ın kavuşumu) yeni bir Ay ayının, yeni bir döngünün başlangıcıdır. Ve her Yeniay, geçtiği burcun enerjisini taşır.

Boğa burcu Zodyak’ın sabit ve toprak özellikli ikinci evinin temsilcisidir. Ay geleneksel olarak Boğa burcunda yücelir. Boğa Yeniayı, para, maddi güvence, kişisel değerler, fiziksel ve dünyevi zevklerle ilgili istikrar ve güven arayışındaki değişimi emin adımlarla ve muhafazakâr bir bakış açısıyla harekete geçmeyi temsil etmektedir. 

Yeniay haritasında Aslan burcu yükseliyor. Yeniay, Mars ve Neptün’den olumlu açılar alıyor. Dolayısıyla aile ilişkilerinde duygu ve derinlik kazanma fırsatı vardır. Yeniay yöneticisi, Venüs Yengeç burcunda ayrıca duyarlılık ve akraba ve sevdiklerinizle birlikte olma isteği verir. Enerji çok olgun ve doygun, bu nedenle horoskopunuzun yeniayın bulunduğu alanınızda somut bir sonuç, bazı faydalar ve iyi avantajlar hissedebilirsiniz.
Maddi kaynaklar, para, fiziksel kaynaklar, enerjimiz, yeteneklerimiz, öz saygımız, tüm bunlar önümüzdeki ay, Haziran'daki bir sonraki Yeniaya kadar önemli gelişmeler yaşatabilir sevgili dostlar.

Yeniay diğer burçlarla birlikte Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’ları daha fazla etkileyebilir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, Yeniay ile maddi alanlar, finansal konularda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Hem mesleki hem de aşk hayatınızda anlaşmazlıklarınızın çözümü her zamankinden daha hızlı gerçekleşebilir. Size fayda sağlayabilecek bir değişiklik yapabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay ileperformansınız, profesyonelliğiniz ve başarılarınıza faydalı olacak fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni amaç yaratmak, keşfetmek ve bulmak için adımlar atabilirsiniz.İmajınızı da yeniden tanımlamanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay ile derinlere inmek ve gizli olanlarla yüzleşmek için istekli olmanız size büyük yarar sağlayabilir. Verimliliğinizi artırmanın yollarına odaklanabilirsiniz. Bilgi, sezgi ve deneyimlerinizden faydalanarak, iş ve kazançlı fikirler elde edebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, Yeniay ile Sosyal ilişkilerinizi ve bağlantılarınızı geliştirebilirsiniz. Önemli bir ilişkinin gelişmesine veya genel olarak dengeli ortaklıkların duygusal anlayışına yol açan gelişmeler söz konusu olabilir. Yaratıcı bir hedefinizi ilerletebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, Yeniay ile kariyerinizde veya gelecekteki hedeflerinizde değişiklikler söz konusu olabilir. Aileniz ile keyifli, eğlenceli bir tatile çıkabilirsiniz. İç görünüzü artırabilir, yaşamın güzelliğini ve evrimsel amacını sorgulayacağınız deneyimler yaşayabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Yeniay ile uzun süreli romantizm, seyahat, eğitim, yasal konular ve yayıncılık alanlarında vizyonunuzu ve sosyal bağlantınızı genişletebilirsiniz. Yeni amaç yaratmak, keşfetmek ve bulmak gibi araştırma yapmanız gereken konular çoğalabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23 Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Yeniay ile para, mal, değerli eşyalar, yetenekler, ortak sorumluluklar ve güç ile ilgili önemli başarılar elde edebilirsiniz. Gelecekteki hedeflerinizle veya profesyonel bağlantılarınızla ilgili yeni bir sektöre ilgi duyarak motive olabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Yeniay ile kişisel ihtiyaçlarınız hayatınızın merkezine yerleşebilir. Partneriniz ile ortak hayaller ve idealler geliştirebilirsiniz. Bu dönem yapacağınız küçük bir fedakârlık ile iş ya da finansal alanlarda çok önemli bir gelişme sağlayabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY; (22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Yeniay ile iş, alışkanlıklar, sağlık ve yaşam tarzınıza faydalı olacak yenilikler getirebilir. İleride verimini alacağınız yeni girişimler başlatabilirsiniz. Diyet tedavi yada spor programına başlamak için yeniay enerjiden faydalanabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; (22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, Yeniay ile koşulsuz sevgiye erişim sağlayabilirsiniz. Özel bir şey yapma arzunuz büyüyor dolayısıyla çok istediğiniz bir şeyi çarpıcı bir şekilde ilerletmenin yollarını bulabilirsiniz. Partneriniz ya da çocuklarınızla keyifli paylaşımlar yaşayabilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Yeniay ile sevgi, empati ve derin şefkat akışının etkisine girebilirsiniz. Ev hayatınızda sorumluluklar ve büyük değişiklikler gündeminize gelebilir. Aile bütçesi planlamaları veya miras konulu mücadele gereken işleri yönetmek zorunda kalabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, Yeniay ile haberleşme, seyahat, eğitim, yasal konular veya yayıncılık ilgili fırsatlar bulacaksınız. Yakın çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirmenin ve geliştirmenin yollarını bulabilirsiniz. Bazı öğrendikleriniz gözlerinizi yeni gerçeklere açabilir.