9 Mayıs 2023 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay saat 02.33 de Oğlak burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki gün boyunca iş, kariyer hayatımız, sorumluluklarımız ve otorite figürlerimizle alakalı görev ve mesuliyetlerimizi daha fazla ön plana çıkaracak. Resmî kurumlarda olan işlerimizi takip etmek, finansal meselelerimizi halletmek, sağlıkla ilgili sorunlarımızı çözüme kavuşturmak adına bu enerjiden faydalanabiliriz. İlişkilerimizde ise bu süre boyunca samimiyet yerine serin duygular hâkim olabilir.

Gün ortalarına doğru Ay-Satürn atmışlığı etkili oluyor.Bu enerjiyi kariyerimiz, işimiz ve hedeflerimize yönelik yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmak için kanalize edebiliriz.

Hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözmek adına daha fazla sabır ve duygusal gücüde kendimizde bulabiliriz. Tecrübeli kişilerden, kişisel bir konuda tavsiye almak içinde değerlendirebileceğimiz bir geçiştir.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi devreye giriyor. Konuşarak, yazarak, düşüncelerimizi, duygularımızı ve her türlü iletişimimizi paylaşabileceğimiz güzel bir zaman dilimidir. İş ya da özel amaçlı önemli toplantılarımızı, duyurularımızı kolaylıkla halledebiliriz. Kolektif çalışmalarımızı güçlendirmek içinde faydalanabileceğimiz gibi sosyal medyada aracılığıyla bilgilendirici bağlantılar kurabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketi ise Güneş-Uranüs aynı noktada birleşecek olmasıdır.

Öngörülemez, beklenmedik değişim, özgürlük ve isyan zamanını işaret eden bir enerjidir. Kişisel özgürlük ve bağımsızlık için yoğun bir gereksinim ihtiyacı duyabilir, kısıtlayıcı bir durumdan veya çevreden ani kopmalar yaşayabilirsiniz. 

İç huzursuzluğunuzdaki artış, size hızlı eylemler ve kararlar almanızdan dolayı ciddi risk altına sokabilir. Dolayısıyla bu zamanın tahmin edilemezliğinin üstesinden gelmek oldukça zor olabilir.

İş ve çalışma yaşamınızda gereksiz riskler almak, otoriteye karşı isyan etmek, yada isyana destek vermek isteyebilirsiniz. Bu durum işyerinizdeki pozisyonunuza zarar verebileceği gibi üstleriniz ile çatışmalara neden olabilir.

Finansal konulu işler veya yatırımlar beklenmedik ve istikrarsız sonuçlar doğurabilir. Eşiniz, ortağınız yada iş ortağınızla ilişkilerinizi zorlayacak deneyimler yaşayabilirsiniz.

Sevgili dostlar, birkaç gün boyunca egonuza hâkim olmak, kendi doğrularınızda ısrarcı olamamak, gereksiz ve agresif davranışlardan kaçınarak bu stresli enerjiyi kanalize edebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.