13 Nisan 2023 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Oğlak burcunun evinde ilerleyen Ay le güne başlıyoruz. Mantığımızla hareket edeceğimiz ve mesafeli olacağımız enerjiler veriyor Ayın boşluğa gireceği akşam saatlerine kadar başarı elde etmek istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor.Duygusal tepki ve dürtüler daha fazla güçleniyor. Aşırıya kaçan iyimserlik hissi sevdiklerinizi kendinizden daha fazla düşünmenize neden olacak. Etrafınızdaki kişileri korumak ve onları rahat ettirmek arzusu duyacaksınız. Aynı zamanda gerçek duygularınızı ifade etmek konusunda isteksiz olduğunuz için size yakın olanlarla yanlış anlamalara da yol açabilirsiniz.

Sonrasında devreye giren Ay-Güneş karesi günün ikinci yarısına etki ediyor.Duygu ve düşüncelerimize dengesizlikler getiren bir transittir. İşimizde ve aile hayatımızda uyuşmazlık, gerginlik veya baskıcı tutumlarla karşılaşabiliriz. Ebeveynlerimiz, patronlarımızla ilgili sorunlar yaşayabiliriz. Ebeveynsek, ebeveyn rolümüzle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Bu zaman içinde İlişkilerimizi daha anlayışlı ve dengeli sürdürmeye özen göstermemiz gerekebilir.

Ay saat 17.14 ve 23.42 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Kova burcunun evine giriş yapıyor.Ay boşlukta kalacağı zamanda yeni başlangıçlar yapmak, kalıcı ve uzun vadeli işlere odaklanmak yerine Günlük rutin işlerle meşgul olmak akıllıca olacaktır. Evimizde yada iş yerimizde dolap, masa ve dosyalarımızı temizleyebiliriz. Yarım kalmış bekleyen işlerimizin hata ve eksikliklerini tespit edip düzelterek son şeklini verebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.