12 Nisan 2023 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde geçiriyor. Mantığımızla hareket edeceğimiz ve mesafeli olacağımız enerjiler veriyor. Başarı elde etmek istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Mars karşıtlığı etkili oluyor. Bu geçiş ile yangın, kaza ve yaralanmalara açık etkiler söz konusudur. Beklenmedik koşullara ve aksaklıklara maruz kalabiliriz. Dürtüsel saldırgan davranışlara da eğilim gösterebiliriz. Özellikle, iş ilişkilerinde ve halkla ilişkilerde çalışıyorsak oldukça diplomatik davranmanın faydasını görebiliriz. Gerek Trafikte gerekse bulunduğumuz ortamlarda tartışmamaya çalışmalıyız. Vaktimiz varsa enerjimizi fazla zorlanmayacağımız egzersiz ve spora kanalize etmeliyiz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür trinesi etili oluyor Konuşarak, yazarak, düşüncelerimizi, duygularımızı ve her türlü iletişimimizi paylaşabileceğimiz güzel bir zaman dilimidir. İş ya da özel amaçlı önemli toplantılarımızı, duyurularımızı kolaylıkla halledebiliriz. Kolektif çalışmalarımızı güçlendirmek içinde faydalanabileceğimiz gibi sosyal medyada aracılığıyla bilgilendirici bağlantılar kurabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş ve Jüpiter beraberlik kuracak olmasıdır. Sevgili dostlar, bir hafta boyunca şans ve talih sizden yana olacak.  İyimserliğiniz artabilir, hayata pozitif bakabileceğiniz gibi daha hırslı ve mücadeleci bir tutum de sergileyebilirsiniz. Geçmişte yaptığınız tüm iyi ya da kötü eylemlerin karşılığının bulacağınız bir geçiştir.

Bu geçiş, kişisel, mesleki ve ruhsal gelişim için önemli imkânlar sunabilir. İşiniz, kariyeriniz ile ilgili geniş kapsamlı bir proje başlatabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışabilir, farklı yerlere yolculuk fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu dönem bekârlar geleceğe yönelik, uzun vadeli romantik birlikteliklere adım atabilirler. Ancak Merkür’ün düz hareketine dönmesini beklemekte fayda var.

Ayrıca gelecekte size maddi kazanç sağlayacak yatırımlar için de oldukça uygundur. Önceden uğraş verdiğiniz tüm meselelerinizde artık tamamlanmalar yaşayabilirsiniz.

Her şeyi genişleten, büyüten Jüpiter güneşin kalbinde yeme-içme, kumar, alış-veriş ve zevklerde abartıya sebep olabilir. Bu nedenle savurganlık, ego ve kibirden uzak olmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.