TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY

6Nisan2023 Perşembe günü Saat 07.35de Terazi burcundaki 16 derece Ay ve Koç burcundaki Güneş karşıtlığından Dolunay meydana gelecek.

Terazi burcundaki Dolunay Bu bir doruk noktası ve daha büyük duygusal farkındalık zamanı olduğunu işaret ediyor.

Terazi-Koç eksenindeki Dolunayın önemli bir teması, ortaklık ve ilişkiler temasıdır: kişisel, iş. Denge ve denge bulma temasının yanı sıra. Olaylara karşı yumuşak olmamızı, müzakere edebilmemizi ve kesinlikle her insanla ortak bir dil bulmamızı gerektirecek.

Dolunay horoskopunda Boğa burcu yükseliyor. Yükselen ve Dolunay yöneticisi Venüs -Neptün ile uyumlu görünüm oluşturuyor. Bu görünümün enerjileri duyarlılığı, romantizmi, duygu ve arzulardaki ilhamı artırır. Artı sanatta iyi fırsatlar verir ve yaratıcı insanlar için olumlu gelişmeleri yaşatabilir.

Dolunay’ın karşısındaki Güneş-Jüpiter ve Şiron ile yakın temasta kavuşuyor. İlişkilerdeaynalanma, dualite sorularını gündeme getirebilir. Onları düzeltebilmek için sorunlu alanlara çekildiğimizi hissedebiliriz. İnsan zayıflıklarının güzelliğini ve büyümenin, iyileşmenin ve onarmanın acısını daha kolay görürüz.

Süreç bazen zor görünse de ilişkilerde güven inşa etmek ve birbirinizin potansiyelini görmek için harika bir zamandır sevgili dostlar. Burada kilit nokta daha fazla şefkat veya bağışlamadır.

Sağlık açısından böbrekler, bel bölgesi üreme organlarını yormamak ve dikkat göstermekte fayda var.

Dolunay diğer burçlarla birlikte Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlakburçlarını daha fazla etkileyebilir

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Dolunay, ilişkilerinize yeni bir yaklaşımın yolunu açıyor. Eşiniz veya Partneriniz ile hedeflerinizi geliştirebilir, daha fazla istikrar ve güvenirlik sağlayabilirsiniz. Kariyer yaşamınızda üstesinden gelmeniz gereken sorunlara yeni fikirler ve çözümler ile aydınlatabilirsiniz. Deneyim veya düşüncenizi genişleten durumlardan etkilenebilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Dolunay, yaşam tarzınızı iyileştirmenize yardımcı olabilir. İşleriniz, uzun vadeli hedeflerleriniz ve sağlıkla ilgili konularda plan veya stratejiler geliştirebilirsiniz. Bir çalışma projesini kendi yönteminizle geliştirerek hazır hale getirebilirsiniz. Bu dönem yeni bir beslenme ve kişisel bakım programına başlayabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Dolunay, romantik hayatınıza ve yaratıcı çalışmalarınıza yeni kapılar açıyor. Dengeli İlişkiler kurmak, ailenizle veya çocuklarınızla ilgili sorunları çözmek için Dolunay enerjisinden faydalanabilirsiniz. Düşüncelerinizi canlandıracağınız veya ilham vereceğiniz yeni bir hobiye yada sanatsal bir çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Dolunay, eviniz, aileniz, kişisel hayatınızla ilgili yeni bir başlangıç ​​için güçlü bir ihtiyaç isteğinizi açığa çıkarıyor. Taşınma, kiralama yada ev içi bakım onarım gibi planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu dönem projelerinize gerçekçi bir şekil ve iyileştirmeler yapmak için gereken kaynak veya desteğe erişebilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Dolunay heyecan verici yenilikçi fikirlerinizi ortaya çıkarıyor. Kuracağınız iletişimlerde yaşamınız hem renklenebilir, hem de yararınıza olacak deneyimler elde edebilirsiniz. Yeni yazı projeleri, arkadaşlıklar, seyahat olanakları, kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkilerinizi daha fazla geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Dolunay yalnızca finansmanınıza değil, hayatınıza da istikrar, destek ve güvende hissetmenize yardımcı olacak fırsatlar getirebilir. Daha verimli olabileceğiniz bu dönemde işinizi geliştirme ve gelirinizi arttırma fırsatları bulabilirsiniz. Bazı koşullar sizi tasarruflu ve ekonomik hareket etmeye zorlayabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23 Eylül–23 Ekim) Dolunay yaşamınızda gerekli değişiklikleri yapabileceğiniz enerjiler getiriyor. Manyetizmanız ve çekiciliğinizi de artırıyor Hedef ve planlarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Şimdiye kadar benimsemiş olduğunuz kuralların artık dışına çıkarak, ilişkilerinizde ve fiziksel görünümünüzde yenilikler yapabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23 Ekim–21 Kasım) Dolunay duygusal yükünüzden kurtulma ve bırakma enerjileri getiriyor. Daha fazla dinlenme ihtiyacınız olabilir ve sağlığınıza da özel dikkat göstermeniz gerekebilir. Eski sorunları ve kavramları bir kenara bırakmak, yeni planlar geliştirmek ve kişisel bakımınıza odaklanarak kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY; (22 Kasım–21 Aralık) Dolunay yeni projeler, yeni eğlenceli fikirler ve arkadaşlarınızla daha fazla bağlantı kurabileceğiniz enerjiler getiriyor. Projelerinizi ilerletmek, güçlendirmenizi destekleyecek insanlarla bağlantılar kurabilirsiniz. Bir arkadaşınıza ya da meslek taşınıza yardım etmeniz veya tavsiye vermeniz gereken koşullar ortaya çıkabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; (22 Aralık–19 Ocak) Dolunayişiniz, kariyeriniz ve sosyal statünüze dair konulara ilişkin farklı açılım ve dönüşümler sağlayabileceğiniz enerjiler getiriyor. Özellikle önceki zamanlarda kendiniz için bir yol hazırladıysanız, size mesleki yükseliş, onur, promosyon ve sosyal tanınırlık kazandırabilir. Otorite figürlerinizden destek ve yardım görebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Dolunay, ruhunuzu beslemek, yeni deneyimler ve bilgiler edinme beklentilerinizi artırıyor. Yurt dışı bağlantılı işleriniz ve ticari anlaşmalarınızda cesur adımlar atabilirsiniz. Eğitim, medya ve hukuksal meseleleriniz sürpriz gelişmelerle neticelenebilir. Kendinizi rahatlatabileceğiniz sağlıklı yaşam programlarına katılabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Dolunay Paylaşılan kaynaklar, finansman veya müzakereler hakkında ileriyi düşünmeniz gereken enerjiler getiriyor. Dolayısıyla, masraflarınızın fazlalıklarını ortadan kaldırmak veya maliyetleri düşürmek isteğiniz ağır basabilir. Bu dönem, var olan işlerinizi halletmek ve sevdiklerinizle iyi vakit geçirmek için düzenlemeler yapabilirsiniz…funda…