22 Mart 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay yeniay fazında koç burcunun evinde ilerliyor. Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor geren işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar, kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için de kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Dün gerçekleşen koç burcundaki Yeniay Bahar Ekinoksu ile gerçekleşti. Bizlerde yeniay bu bahar ekinoksun büyülü enerjiden bugün de faydalanabiliriz. Peki ne yapabiliriz?

Yeni bir Yılı planlamak, hedefler, planlar, arzular yazmak için harika bir zamandır sevgili dostlar. Gün, başarılar ve güncellemeler için enerji ve güç verecektir.
Bugün kişisel yıllık programlarımızı oluşturabilir artık hayatımızı doğru yöne yönlendirebiliriz. Asıl mesele olumlu düşünmektir. ⠀Genel bir temizlik yapalım, tüm gereksiz şeyleri atıyoruz.

Unutmayın, yeni enerjilere yer açmak için eski ve gereksiz her şeyden kurtulmamız gerekir.
Kimse hakkında olumsuz düşünmüyoruz, iyilik yapıyoruz. Tüm yıl boyunca kendimiz ve sevdiklerimiz için Yüce Yaradan ve Evrenden destek ve koruma isteyebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Şiron kavuşumu etkili oluyor. Zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebileceğimiz bir geçiştir. Sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek ve yaralarını sarabileceğimiz paylaşımlar içinde olabiliriz. Böylelikle duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden hem sevdiklerimiz hem de kendimiz rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Gece saatlerinde Ay-Jüpiter kavuşuyor. Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu zaman diliminde aktif olarak diğer insanlarla olan ilişkilerimizi onarmaya çalışabiliriz. Şimdi, özellikle mutluluk ve tatminle ilgili planlar yapmak için de bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgiler.