16 Mart 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Mantığımızla hareket edeceğimiz ve mesafeli olacağımız enerjiler veriyor Ayın boşluğa gireceği akşam saatlerine kadar başarı elde etmek istediğimiz konularda, organize ve planlı hareket ederek kolay ilerleme sağlayabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu zaman diliminde ilişkilerimiz ve arzularımız arasında denge kurmakta zorlanabiliriz dolayısıyla ilişkilerimizde sıkıntı yaratacak konuları bilinçli olarak yavaşlatmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs trinesi devreye giriyor. Bu geçiş sezgilerimizi yükseltiyor. İşimiz, girişimlerimiz ve projelerimiz için ilerleme ve geliştirme şansı elde edebiliriz. Sıradan olmayan bir yere gidebilir, tahmin etmediğimiz tesadüfler de yaşayabiliriz. Plansız gelişmeler ve her zamankinden farklı şeyler, planlarımızın dışına çıkmamıza neden olabilir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Merkür ve Neptün aynı noktada kavuşup, Mars’a kare görünüm veriyor. Bir yandan hassasiyet sezgi ve empatimizi artırıyor. Diğer yandan sinirli, sabırsız ve herhangi bir provokasyona veya tehdide saldırganlıkla tepki verme olasılığımız da yüksek olabilir. Ancak pervasız ve düşüncesiz davranışlardan uzak olmalı,karşımızdakini dinlemeli sorunlarımızı uyumlu fikirler  üreterek çözmeliyiz sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde Venüs-Plüton karesi etkinleşiyor. Finans ve ilişki sorunlarını ortaya çıkaracak bir etki. Birkaç gün cinsel dürtüler çok güçlü olma eğilimindedir.

Mevcut ilişkilerde güç ve kontrol konuları ortaya çıkabilir. Kıskançlık veya baskı gibi bazı manipülatif davranışlar gerginliklere neden olabilir.

Bazı ortaklıklar ise şantaj konularıyla uğraşmak zorunda kalabilirler.

Bazı yüzeysel etkileşimlerden artık memnun olmadığınız açığa çıkabilir ve ilişkilerinizde daha fazla derinlik arayışına girebilirsiniz. Sağlıksız ilişkilerde, acı verici ya da etkileyici kopuşlar olabilir.

Birkaç gün içinde yeni bir ilişki başlatma kararları almamalısınız, zira başlatacağınız ilişki ileride kötü sonuçlar verebilecek tehlikeli durumlar oluşturabilir.

Bu arada para sorunları da ortaya çıkabilir.  Özellikle güzel ya da hoşa giden şeyler sizi kontrolsüz harcamalara zorlayabilir. Dolayısıyla ihtiyaçlarınızın dışına çıkmamaya çalışmalısınız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.