14 Mart 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Yay burcunun evinde geçiriyor. Neşeli pozitif ve hareketli enerjiler eşiğinde güne başlıyoruz. Gerek işlerimizde gerek ilişkilerimizde rahat ve uyumlu hareket etmenin avantajını kullanabiliriz. Ancak, duygularımızı dostça göstermek isterken kendimizi aşırı şişirmek, kendimizi övmek ve karşımızdakilere akıl vermek gibi durumlarda fanatikleşmemeye de özen göstermeliyiz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. Bu transit ile daha geniş bir anlayışa sahip olurken İş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısı da açılabilir. Finansal işlerimiz ve mesleki çalışmalarımızda gelişmeler yaşayabiliriz. Seyahat, eğitim ve tatil konulu işlerimizle ilgilenebilir, etkili insanların desteğini görebiliriz. Ayrıca romantik zamanlar içinde uygun bir zaman dilimidir sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Merkür karesi devreye giriyor. Anlayış eksiliği yaşayabilir, duygu ve düşüncelerimiz ön yargılı olabilir. Dolayısıyla sevdiklerimiz ile birlikte olduğumuz bu zaman diliminde ilişkilerimizde özenli davranmalı, konuşmalarımızda kırıcı olmamalı ve yoruma çok fazla yer bırakan bir şey söylememeye dikkat etmeliyiz.

Sevgili dostlar Sancılı ve zor bir süreçten geçiyoruz. Dolayısıyla 2023yılını Nümerolojik açıdan kısaca hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum.

Nümorolojide 2023 yılı 7 sayısına tekabül ediyor.7 sayısı Vedikte, karmik ve mistik Ketu ile ilişkilidir (Güney Ay Düğümü). Dolayısıyla 2023’ün zor bir yıl olacağını işaret ediyor. Hem bireysel hem de toplum için kısıtlamalar, değişimler, sarsıntılar ve dönüşümlere neden olacak. Sonuçta ruhsal bir uyanış, birçok şeyin farkına varmak ve dünya görüşlerini değiştirecek.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.