13 Mart 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Akrep burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Plüton ile uyumlu görünüm sağladıktan hemen sonra saat 09.59 da boşluğa giriyor. Saat 10.21’e kadar boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor. Ay Yay burcunun evine girişi ile yeniliklere açık, iyimser olacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca olumlu ve zengin bir bakış açsında olacağız. Yeni başlangıçlar, atılımlar ve olumlu işler ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışıp, üretkenliğimizi ortaya koyabiliriz.

Uzun yolculuklara çıkmamız gereken koşullar oluşabilir ya da uzak yerlerdeki sevdiklerimiz gelebilir ya da haberlerini alabiliriz.

Kişisel gelişim ve farkındalığımızı geliştirebileceğimiz tecrübeler edinebiliriz.

Açık hava yürüyüşleri, cami, türbe, gibi ibadet edebileceğimiz dilekler dileyeceğimiz yerleri ziyaret edebiliriz. Veya yoga ve meditasyon yaparak fiziksel ve ruhsal açıdan da kendimizi rahatlatabiliriz sevgili dostlar.

Günün tek temel açısı günün ilk yarısı Ay-Satürn karesi ile etkili oluyor. İş, ilişkiler ve ailevi konularıyla ilgili sorumluluklarımız ön plana çıkabilir. Zira sorumluluklarımızda daha fazla güven ve bağlılık göstermemiz gerekebilir. Önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta da güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla empatik olmalı, duygularımızı sağlıklı bir şekilde geliştirmeliyiz. Aynı zamanda gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.