24 Şubat 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Koç burcunun evinde ilerleyen Ay-Satürn ve Plüton etkileşimlerinden hemen sonra saat 10.22-11.29 arası boşlukta ilerliyor. Ve sonrasında Boğa burcunun evine giriş yapıyor.Sevgili dostlar günün ilk yarısı göksel enerji bakımından bizlere, uyuşukluk verebilir, motivasyonumuzu ve amaçlılığımızı azaltabilir, bu nedenle bu zamanımızı yeni bir girişiminden uzak durarak rutin konularla ilgilenerek ilerleme sağlamalıyız. Tüm önem arz eden işlerimizi günün ikinci yarısı devreye sokmalıyız.

Ay saat 11.29 da Boğa burcunun evine girişi ile Yaklaşık iki buçuk gün boyunca sakin ve huzurlu enerjiler getiriyor. Maddi ve finansal konularda istikrarlı hareket edebilir, sanatsal çalışmalarda önemli gelişmeler yaşayabiliriz.

Zevk, eğlence, yeme ve alışverişe düşkünlük gösterirken, tembel, inatçı ve hoşgörüsüz davranışlarda sergileyebiliriz.

Sevgili dostlar gün genelinde olumlu etkiler hâkim kendimizi bugün şımartmak istiyorsak eğer yeni bir CD, parfüm, çiçek veya çikolata alabiliriz. Evimizde aldığımız bu yeni albümü, bir mum yakarak dinleyebilir, sevdiğimiz doğru seçilmiş birkaç damlasını kullanacağınız Aromaterapi yağı ile banyo yaparak da ruhsal ve bedensel rahatlama sağlayabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor.Bu geçiş ile yüksek enerji ve özgüvenimizi çok rahat kullanabiliriz. Girişim ve başvurular da bulunabiliriz. Başkalarının önerilerine açık olma eğilimde olacağımızdan bize faydası dokunabilecek kişilerle görüşmeler yapabiliriz.

Aile ve ikili ilişkilerimizi iyileştirebileceğimiz fırsatlar da bulabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli birliktelikler kurabileceğimiz sosyal aktivitelere katılabilir, destekleyici gelişmeler yaşayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgiler.