2 Şubat 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Güne hassas, duygusal ve kırılgan olabileceğimiz enerjiler veriyor.

Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz ve milli meseleler daha fazla ön plana çıkabilir. Yarın gerçekleşecek tutulmanın da etkisiyle sevdiklerimizin yanı sıra sağlığımızı da gereken hasiyeti göstermekte yarar var. Mide ve sindirim sistemi problemlerinde artış gözlenebileceğinden ağır besinlerden kaçınmalı, hafif ve sıvı gıdalar tüketmeliyiz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Duygularımızı abartmamıza ve ölçüsüz davranışlara yol açabilecek bir enerjidir. Özgürlüğümüze ve keyfimize düşkünlük gösterebiliriz. İşimiz, görevlerimiz ve sorumluluklarımız bize yük gibi gelebilir. İş ya da özel amaçlı önemli görüşmelerimizde uzlaşma sağlamakta güçlük çekebiliriz. Dolayısıyla bugün doğru iletişim dilini kullanarak ilerleme gayretini göstermeliyiz.

Günün ikinci yarısı Ay-Venüs trinesi devreye giriyor. Uyumlu dengeli ve paylaşımcı enerjiler getiriyor. Çalışmalarımızda daha yaratıcı ve üretkenlik gösterebiliriz. Görüşmelerimiz ve toplantılarımızda amacımıza ulaşacağımız gelişmeler kaydedebiliriz. Finansal işlerimizi ilerletmek, sosyalleşmek, alışverişe çıkmak, evimizi dekore etmek, kuaföre girmek, cildimize bakım yaptırmak gibi keyifli uğraşlara da zaman ayırabiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Kuzey Ay Düğümü ile sekstil açı oluşturuyor. Bu geçiş sosyal hayatımızda iş birliğini ve pozitifliği kolaylaştırır. Büyümek ve gelişmek istediğimiz konularda ve bunu başarmamıza yardımcı olacak durumlardan faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.