1 Şubat 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. İkizler burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Gün genelinde her türlü iletişim ve haberleşmelerimiz yoğun olurken, zamanlama anlayışımız daha iyi ve planlarımız tatmin edici bir şekilde gerçekleşebilir. Kardeşler, komşular ve akrabalarla ilgili programlarımız olabilir.

Ay günün ilk yarısı Neptün ile kare, Satürn ile trine açıları oluşturuyor. Stres, çatışma ve anlaşmazlıklar yaşayabileceğimiz gibi aynı zamanda büyük bir enerji, motivasyon ve ilerleme fırsatları elde edebiliriz Hedeflerimizle ilgili engellerin özellikle farkına varabiliriz. Dolayısıyla sorunlara doğal olarak odaklanabiliriz. Bu da faaliyetlerimizde, projelerimizde ve hatta yakın ilişkilerimizde önemli ilerlemeler kaydetmemize neden olabilir. Ayrıca, bu enerjiler duygulara ve geçmişe yeni bir bakış açısı sağlayabilir.

Ay 14.58-23.12 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Genel olarak Ayın boşluğa girmesi, yaşamsal konularda, sakinlik getirmesi adına akışla ilerlemeyi tercih etmemiz gereken bir süreçtir. Bu zamanımızı Sadece planlarınızı gözden geçirip ayrıntıları üzerinde düzenlemeler yaparak değerlendirebiliriz. Ayrıca, sevdiklerimizle olmak, dinlenmek, spritüel ve ruhsal konulara yoğunlaşarak değerlendirmeye de çalışabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş- Şiron ile altmışlık açı yapıyor ve belki de iletişimimiz ve girişimciliğimiz yoluyla güvenimizi artıran bir amaç veya görev bulma fırsatımız olabilir. Hayatımızdaki deneyimler ve insanlar aracılığıyla öğrenme ve büyüme arzusu artık güçlü ve sağlıklı yollarını bulabiliriz. Problemlerimizi çözmek için tercih edebileceğimiz bir geçiştir ve kendimizi bazı konularda daha sorumlu hissedebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.