30 Ocak 2023 tarihi itibari ile Aygününden merhaba. Boğa burcunda ilerleyen Ay 08.11-11.34 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında İkizler buruca giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Sosyal ve uyumlu bir ruh halinde olacağımız enerjiler getiriyor.

Günün ilk yarısı ise ciddiyet ve önem arz eden işler, uzun vadeli ve kalıcı olmasını istediğiniz girişimler, anlaşma, sözleşme ve görüşmeler açısından elverişli bir zaman değildir. Dolayısıyla akışta kalmak, rutin konularla ilgilenmek, toparlanmak ve eksiklerinizi tamamlamak için değerlendirebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Venüs karesi devreye giriyor. Rahatlık ve öngörülebilirlik arayacağımız bir geçiştir. Bu saatlerde öz merkezli ve dikkat çekmeye meyilli olabiliriz. İş, duygusal konular ve parayla ilgili uğraşlarda aklıselim hareket etmek önemli olacak. Ayrıca hoşgörülü olmayı unutmamalı, aşırı yeme- içme ve lüzumsuz alışverişlerden uzak durmalıyız sevgili dostlar.

 Sonrasında Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor. Hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Uranüs trinesi etkili oluyor. Zihnimizi yeni olasılıklara açan bir geçiştir. Heyecan verici haberler olabilir, beklenmedik fırsatlar yolumuza çıkabilir.

Açık fikirli olmak, yeni gelir kaynakları bulmak, yeni keşifler yapmak ve yeni arkadaşlar edinme şansımız artabilir.

Ayrıca Matematik, bilgisayar teknolojisi çalışmaları yapmak veya kendi web sitemizi açmak ve internette üzerinden iletişim kurmakla daha fazla ilgilenebiliriz. 

Günün diğer gezegen hareketinde ise Güneş-Mars trinesi etkili oluyor. Kendinize güven fiziksel güç ve cesaretinizi artıran enerjiler veriyor. Birkaç gün hedefler ve planlarınıza rahatlıkla odaklanabilirsiniz. Yaşantınızda bekletmiş olduğunuz ve almanız gereken kararlarınız varsa bu enerjiden faydalanarak birkaç gün içinde kararlarınızı çok kalay verebilirsiniz. Yapacağınız atılımlar üstünlük kazanmanızı sağlayabilir.

Geçmişte ertelediğiniz zor projeleri ele alabilir daha üretken ve başarılı olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Riskli veya spekülatif bir finansal girişim başlatmak içinde uygun bir zamandır.

Ayrıca, sosyalleşme, romantizm ve spor gibi etkinliklere hayatınızda daha fazla yer verebilirsiniz.

Ayrıca, İlişkilerinizde daha yapıcı ilerlemeler için var olan sorunlarınızı etraflıca düşünerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.