2023 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ (21Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar Burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Bu demek oluyor ki 2022 yılının son çeyreğinden beri şanslı bir dönem geçirmeye devam edeceksiniz. Jüpiter siz Koçların kaderini önemli ölçüde değiştirmesi için fırsatlar yaratacaktır. Önemli olan, ne istediğinizi net bir şekilde belirlemek olacak.

Bu dönem hem enerjinize hem de kendinize daha fazla güvenecek, hayatın her alanında kapılar artık ardına kadar açıktır. Hedeflerinizin, fikirlerinizin çok kolay hayata geçirebilir, karlı olacağınız teklifler, destekler alabilir, yatırımlar yapabilirsiniz.

Bu dönem her yönden kendiniz üzerinde yatırım yapabilir, kişisel gelişiminiz, görünüşünüz ve imajınızda yenilikler yapabilirsiniz.

Hayata karşı değişen bakış açınız, ilişkinize de yeni bir soluk getirebilir. Sosyal genişleme, aile bağlarını güçlendirme, aşk konusunda yenilenmeler sizleri bekliyor. Bekar koçlar özel biriyle tanışma, evlilik ve umut verici gelişmeler yaşayacaklar.

Sevgili dostlar bu dönem sağlığınıza dikkat etmeli kilo almamaya özen göstermelisiniz zira Jüpiter her şeyi genişleten bir gezegendir. Bu durunda doğru beslenmek ve spor yapmak akıllıca olacaktır.

16 Mayıs’ta Boğa burcuna geçişi ile Jüpiter, yılın ikinci yarısı, finansal durumunuzu iyileştirmek için yeni fırsatlar getirecek, bir önceki yılın kazanımlarını kullanma, mesleki deneyim ve yetkiyi paraya dönüştürme, yaratıcı işler, parasal meseleler bir hayalinizi gerçekleştirme, alışveriş ve seyahatler gündeminize gelebilir sevgili Koçlar.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar on ikinci evinizde ilerlemeye devam ediyor. Bu dönem yaşamınıza farklı bir açıdan bakmanız gerekecek. Planlayacağınız, şeyler, kaderinizin gelecekteki çizgisini tahmin edilemeyecek şekilde etkileyebilir, bu nedenle hayatınızın önemli yönleri üzerinde kontrolü hareket etmeye çalışmanız gerekiyor. Yavaş, yavaş sistematik ve kademeli ilerleme size yılın ikinci yarısı önemli şanslar, fırsatlar ve başarılar sağlayacaktır. Sizin için zafer stratejisi, olan her şeyi kontrol etme, yeni beceriler ve yetenekler edinerek geçireceğiniz bu dönemde Maneviyatınızı mümkün olduğunca yapmanızı, önerebilirim, sadaka, yardım işleri, ibadet, meditasyona yoga yaparak bazı karmaşık iç sorunlarınızı çözebilirsiniz sevgili dostlar.

Jüpiter 16 Mayıs burcunuza geçişi ile aşk, kariyer ve zenginlik gibi hayatın tüm önemli yönlerinde bol bol şanslar, fırsatlar ve başarılar sizi bekliyor.

Bir kısım boğalar, başka ülkeleri ziyaret etmek, kalıcı bir ikamet yerine taşınmak, yurt dışında iş yapmak veya yabancı bir partnerle evlenebilirler. Zira romantik olduğunuz bir dönem bekarlar yeni tanışmalar, kadersel karşılaşmalar ve evlilik teklifleri yılın son çeyreğinde sizi nikah masasına oturtabilir. Bir kısmınız ebeveyn olma mutluluğu yasabilirler. Bir kısmınız ise aile, dostluk ve aşk ilişkilerinde ortaya çıkan farklılıkları çözüme kavuşturabilirler.

Bir çoğunuz gayrimenkulle ilgili planlarını hayata geçirebilirler. Yeni bir konut, büyük onarımlar ve diğer ev olayları satın almak gibi gelişmeler yaşayabilirler

İş veya kariyer gelişiminizle birlikte sosyal çevrenizde gelişiyor bu dönem sevgili Boğalar. Kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacak Önemli insanlarla bağlantılar gerçekleştirebilirsiniz. Bir çoğunuz terfi ve iş değişikliği gerçekleştirebilir.

Kısacası sevgili Boğalar 2023’ün dönüştürücü enerjileri sizi hayatın bir sonraki bir sonraki aşamasına geçmenizi sağlıyor.