2023 YILININ ANA ETKİLERİ -3-

Sevgili dostlar bugün de 2023 yılını sizler için Nümerolojikolarak ele alıyorum.

2+0+2+3 = 7

Tüm sayıları toplayarak 7 elde ederiz.
7, Vedik bilgi açısından karmik, mistik (Ketu) Güney Ay Düğümünün sayısıdır.  Ejderhanın kuyruğudur.  Birikmiş geçmiş, öngörülemezlik ve görülemeyen, bir kasırga misali nerden geldiği belli olmayan şeylerden sorumludur.

Ayrıca 7 sayısı sessizlik, yalnızlık, iç gözlem, anlayış, denge, ruhsal uygulamalar, meditasyon, yeniden düşünmeyle ilişkilidir.2023’de yaratıcılığı, sanatı, yetenekleri harekete geçirecek. Kendimizi ifade etmeye yönelik, hayal gücümüzü içeren etkinliklere kendimizi adamak isteyebiliriz.

Bir kısmınız, içsel kararsızlık, şüpheler, aşırı duyarlılık ve duygusallık, kızgınlık, tatminsizlik duygusu, umutsuzluk, düzensizlik ve konsantrasyon eksikliği ile karşı karşıya kalacak.

Birçoğu ise, gürültülü şehirden uzakta, doğada, kendileriyle baş başa kalmak için yalnızlık ve tefekkür ihtiyacı hissedecek. Ve dikkatin odağı normalden daha fazla içe yönelik olacaktır.

Nümoroloji 2023’ün zor bir yıl olacağını işaret ediyor. Hem bireysel hem de toplum için kısıtlamalar, değişimler, sarsıntılar ve dönüşümlere neden olacak. Sonuçta ruhsal bir uyanış, birçok şeyin farkına varmamızı sağlayacak ve dünya görüşlerini değiştirecek.

İçinde bulunduğumuz Kova çağını göz önüne alırsak ilerleyen zamanlarda İnsanlar ikiye ayrılacak, çoğu insan doğaya dönme, doğayla uğraşma arzusu duyarken diğer kısım teknoloji, yapay zekayı tercih edecek

Dolayısıyla 2023 uyum, samimiyet, nezaket ve neşe geliştirmek, yapıcı diyalog kurabilmek için uzlaşma aramak diplomasi göstermek, sadece kendimizi değil karşı tarafı da dikkate almanın önemini vurguluyor sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.