5 Aralık 2022 tarihi itibari Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor. Maddesel değerler ve dünyasal zevklerimiz ön plana çıkarırken, eğlenmemizi ve bizim için sahip olduklarımızı takdir etmemizi de teşvik ediyor.

İş ya da özel konularımızda kuracağımız diyaloglarda anlayış ve hoşgörümüz sayesinde hiç çaba sarf etmeden olumlu ilerlemeler kaydedebiliriz. Bütçemizle ilgili planlamalar yapabilir maddi konuları yeniden gözden geçirebilir, istikrara kavuşturabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs le aynı noktada kavuşuyor. Yaşam yönümüzü değişikliğe uğratabilecek etkiler getiren bir geçiştir. Ani olaylar, şaşırtıcı haberler ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Ayrıca, bizi kısıtlayan alışkanlıklar ve modası geçmiş tabularda kurtulmayı gerçekten istiyorsak, bu, kişisel hayatımızı gerçekten istediğimiz şeylerle daha uyumlu hale getirmek için gerekli adımları atmanız için de değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır. Başkalarını ve kendimizin ruhunu yok eden haksızlıkları affederek, barışa, iyiliğe ve kabule doğru bir adım atabiliriz sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Venüs ve Neptün karesi etkili oluyor. Birkaç gün kendimizi aşırı duygusal ve yorgun hissedebiliriz. Sağlıklı karar vermek ve kendimizi ifade etmekte güçlük çekebiliriz. Bu geçiş genellikle evimizi, ailemizi veya kişisel ilişkilerimizi etkileyecek koşulları ortaya çıkarabilir. Ayrıca iş veya finans gibi yaşamınızın daha maddi yönlerini de içerebilir. Enerjimizi doğru yönlere kanalize etmeliyiz. 

Ayrıca, sindirim problemleri ve ilaç kullanımlarına da duyarlı olacağız. Yediğimiz besinlerin hijyen olmasına özen göstermeli, sağlığımızı tehlikeye sokmamalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.